Gölbaşı :
z     z
14 Nisan 2015, 14:26
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Sanayi Esnafı teknoloji peşinde

“Kendini geliştirmek isteyenler için belediye bir fırsat sundu...”

Gölbaşı Sanayi Esnafı teknoloji peşinde

 

Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı sanayi sitesi esnafını, Ahiboz sanayi sitesi esnafını ve Gölbaşı Belediyesi motor ustaları’nı,İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarına gezi programıdüzenledi.

 

      Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Sanayi sitesi esnafını, Ahiboz Sanayi sitesi Esnafınıve Gölbaşı Belediyesi motor ustaları’na İstanbul gezisi ve İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı gezisi düzenledi. GölbaşıBelediyesi tarafından organize edilen geziye 50 kişiden oluşan sanayi esnafı ve Gölbaşı Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Aktay’da katıldı.

 

    Düzenlenen gezi programındaİstanbul’da bulunan Eyüp Camisi, sultan Ahmet, Ayasofya camisi, Hipodrom, Mısır çarşısı, Boğaz turu, Kapalı çarşı Mecidiye köy ve tarihi yerler gezdirilirdi.

 

Sanayi Esnafı’na Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı

 

Gölbaşı Belediyesi Gölbaşı Sanayi Esnafı’nı,Ahiboz Sanayi Esnafını ve Gölbaşı Belediyesi motor ustaları’na bu yıl 9. Düzenlenen İstanbul UluslararasıOtomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’na götürerek esnafın Fuar’dan bilgi almasını ve yeni çıkan son teknoloji ürünleri yakından tanımaları içim imkân sağladı.Gölbaşı Sanayi esnafı Başkan Duruay’a pankartlı teşekkür ederek “GölbaşıBelediyesi sayesinde Fuarlarda yeni çıkan ürünleri ve son teknoloji tanıma fırsatı bulduk. Ayrıca kendimizi tamir ve otomotiv sektöründe daha iyi geliştirme imkânı bulduk” dediler.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’da yaptığı açıklamasında, ‘Gölbaşı esnafımızın her zaman yanında olduk. Esnafımızdan desteklerimizi hiçbir zaman esirgemedik, esirgemeyeceğiz. Sanayi esnafımızın kendilerini daha iyi geliştirmeleri ve otomotiv tamiri konularında kendilerini geliştirmeleri için Fuara gitmeleri konusunda Belediye imkânlarıçerçevesinde yardımcı olduk. Bundan sonrada esnamıza yardımcı olmaya devam edeceğiz’ dedi.(Belediye Basın Bürosu)

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.