Gölbaşı :
z     z
11 Nisan 2015, 14:53
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı siyasetinde kimler, nasıl etkili oldu!

“Son 25 yıldan beri ilçede kimler siyaset yapıyor? Bürokratlar kimdi!”

Gölbaşı siyasetinde kimler, nasıl etkili oldu!

 

Gazetemiz temsilcisi aynı zamanda Baytürk Basın Yayın Organizasyon bünyesinde Dogan Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı’nın yaklaşık 20 yıl Gölbaşı temsilciliğini yapan 2014 yılında bırakan Bayram Türkmez arşivini sizler için açtı.

 

Yakın siyasi ve sosyal geçmişe  belge niteliğinde not düşecek olan fotoğrafları sizlerle paylaşan Bayram Türkmez yüzlerce fotoğrafı www.ankaragolbasitv.web.tv   haber kanalına 3 ayrı bölümde servis yaparak sizlere sundu.

 

1990 – 2005 yılı arasında Gölbaşı’nda hangi siyasetçiler vardı? Kim hangi partiye hizmet ediyordu? İlçemizi partilerin hangi genel başkanları ziyaret etti? Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri, STK temsilcileri kimlerdi? Kaymakamlar, Emniyet Müdürleri, Jandarma Komutanları ve diğer birim müdürleri kimlerdi? Gölbaşı Spor Kulübü ilk kuruluş fotoğrafları, muhtarlar kimlerdi? Gölbaşı aşıklar tepesinden manzaralar? Seçim süreçlerinde adayların çalışmalarından görüntüler, parti değiştirenler kimlerdi? O zaman siyaset yapanlardan bugün kimler halen aktif siyaset yapıyor? Ve birçok belge niteliğinde fotoğrafları izlemek için ankaragolbasitv.web.tv için en az 2 saat zaman ayırmalısınız.

 

İlk bölümünde yüzlerce fotoğrafın yer aldığı “Gölbaşı’na kimler geldi, kimler geçti! Konulu albümün devamı da  servis yapılacak.

 

Yakın siyasi ve sosyal geçmişe ışık tutan bu fotoğraflar Gölbaşı’nın bugünlere gelmesinde etkisi ve katkısı olan insanlarında tanıtımını yapıyor.

 

Gazetemiz temsilcisi Bayram Türkmez, “Hiçbiryerde bulamayacağınız bu arşiv bilgilerini bilgisayarınıza indirin ve kendi arşivinizi oluşturun. Burada ya kendinizi ya da mutlaka bir yakınınızı bulacaksınız. Bir anı olarak ya da Gölbaşı'nın geleceğindeki tarihi yazmak için saklayabileceğiniz bu arşivin devamı gelecektir.”dedi.

 

izlemek için www.ankaragolbasitv.web.tv 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.