Gölbaşı :
z     z
11 Nisan 2015, 11:20
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaçak yapanlara göz açtırmayacaklar!

“Gölbaşı Belediyesi çirkin yapılaşmanın önüne geçmek için seferber oldu”

Kaçak yapanlara göz açtırmayacaklar!

 

Gölbaşı Belediyesi kaçak yapılara karşı kurumlar ile ortak çalışma yaparak, kaçak yapılara dur diyecek.

 

Gölbaşı Belediyesi YapıKontrol Müdürlüğü Gölbaşı’nda Kaçak yapılara mücadele etmek için hızlı bir çalışma başlattı. Gölbaşı Belediyesi kaçak yapılara dur demek için resmi kurumlar ile toplantı düzenledi ve kaçak yapılara karşı mücadele ortak karar aldılar.

 

Gölbaşı Belediyesi’nde Kaçak yapı karşı mücadele toplantısı düzenlendi ve düzenlenen toplantıya Gölbaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci, Gölbaşı Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Hakan Göçer, İmar ve Şehircilik Müdürü Sadettin Saraçbaşı, Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Balçık, GölbaşıEmniyet Müdürü Selim Sarıoğlu, Gölbaşı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürü Güven Alpsoy ve Gölbaşı Bedaş Bölge Müdürü Mustafa Balcı katıldı.

 

Düzenlenen Toplantıda Gölbaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci yaptığı açıklamasında, Gölbaşı Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü olmak üzere birçok birimin ve kurumların ortak mücadelesiyle kaçak yapılaşmanın önüne geçileceğini belirtti.

 

    “Kaçak yapıların önüne geçmek için Gölbaşı Belediyesi, Aski, Bedaş, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe Müdürlüğü, Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortak hareket ederek ve ortak çalışmalar yürüterek kaçak yapılaşmaya dur demeyi planlıyoruz. Tüm kurumlar birbirleri ile koordine olup çalışma yüretecekler. Örneğin birisi kaçak bina yaparsa o binaya elektrik ve su verilmeyecek. Kaçak bina hangi kurum tarafından tespit edilirse hemen Gölbaşı BelediyesiYapı Kontrol Müdürlüğü’ne bildirilecek ve gerekli işlemler yapılacak.’ Şeklinde konuştu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.