Gölbaşı :
z     z
10 Nisan 2015, 21:41
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Çorumlular, Aday hemşehrileriyle buluştu...

“AK Parti 1.Bölge Adayı Murat Alparslan Çorumlu hemşehrileriyle buluştu”

Çorumlular, Aday hemşehrileriyle buluştu...

 

     AK Parti Ankara 1.Bölge 5.sıra Milletvekili Adayı Murat Alparslan seçim gezilerine başladı. İlk gezisini hemşehrilerinin daveti üzerine Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneği’ne yaptı.

 

    Gölbaşı Çorumlular Derneği’nde yapılan toplantıya  Murat Alparslan’ın yanı sıra,  Fatma Karacan,  AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  Gölbaşı Çorumlular Dernek Başkanı Osman Ulunç,  Çankırı, Yozgat, Kırşehirliler, Gümüşhane hemşehri dernek başkanları,  GÖLDER Dernek Başkanı ile partililer ve Çorumlular katıldı.

 

      Yapılan toplantı da yapılan konuşmalarda birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekildi.

 

       Milletvekili Adayı Murat Alparslan ise, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, “yaşadığımız bölgeye hizmet vermenin yanı sıra, hemşehrilerimizinde bizleri böyle yalnız bırakmayışından mutluluk duydum. “dedi.

 

   Çorumlular Dernek Başkanı Osman Ulunç,  Ankara’da 800 bin Çorumlunun yaşadığını ve  Çorumluların sosyal ve siyasal alanda etkili olması gerektiğini belirterek Murat Alparslan içinde övgü dolu sözler söyledi. Osman Ulunç, “İl Başkanlığı döneminde  Ankara’ya büyük hizmetleri olan hemşehrimiz Sayın Murat Alparslan’la gurur duyuyoruz.  Çorumlular olarak o bizim siyasi  abimiz, büyüğümüzdür. Davetimizi kabul edip gelmesi bizleri de onurlandırmıştır. Hemşehrilerimize değer verenlere, bizde değer veriyoruz. İnşallah en güzel makamların sahibi olur”dedi.

 

          Belediye Başkanı Fatih Duruay'ın  daha önceki programı çok uzayınca toplantıya yetişemedi...Geldiğinde ise Çorumluların  toplantısı  bitmişti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.