Gölbaşı :
z     z
21 Ocak 2011, 16:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda AKP liler Kapı Kapı Gezerek Hizmet İstiyor...

Gölbaşı'nda AKP liler Kapı Kapı Gezerek Hizmet İstiyor...       AKP  Gölbaşı İlçe teşkilatı Gölbaşı'na hizmet alabilmek için kapı kapı geziyor.         Geçen hafta  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ziyaret ederek alt geçit ve aile yaşam merkezinin sözünü alan AKP liler,  bu seferde Kadın Sığınma Evini sözünü aldı.
    AKP  İlçe Başkanı Ramazan Şimşek,Belediye Meclis Üyeleri Fatih Duruay ve Hacer Varlık, Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Başer, Kadın Kolları Başkanı Elif Özer ile Devlet Bakanı-Başbakan yardımcısı Cemil Çiçek'i ve Kadın ve Çocuktan sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'ı makamında ziyaret ettiler.
    Bakan Selma Aliye Kavaf'tan Kadın Sığınma Evinin sözünü alan AKP  İlçe Başkanı Ramazan Şimşek, “Bakanımız Gölbaşı'na Kadın Sığınma Evi'nin sözünü verdi. Bakanımıza Gölbaşı halkı adına teşekkür ediyoruz” dedi.
    Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'le de görüşmelerin olumlu geçtiğini ifade eden Şimşek “Sayın bakanımızın bugüne kadar Gölbaşı'na yapılan hizmetlerin çoğunda katkısı vardır. Bundan sonra da öyle olacaktır” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.