Gölbaşı :
z     z
20 Ocak 2011, 13:52
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda Neler Oluyor! Belediye Ne Yapıyor! (Kısa-Kısa)

Gölbaşı'nda Neler Oluyor! Belediye Ne Yapıyor! (Kısa-Kısa)

     BAŞKAN ODABAŞI, ÇANKIRILARI YALNIZ BIRAKMADI..

 

 

 Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı,  Gölbaşı Çankırılılar Derneği’ne Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ziyarette bulundu.

 

   Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı Gölbaşı Çankırılılar Derneği’ne ziyarette ederek vatandaşlarla sohbet etti.

   Vatandaşların şikâyet ve taleplerini dinleyen Odabaşı, Belediye’si olarak amaçlarının vatandaşın işini kolaylaştırmak, her yönü ile  Gölbaşını yaşanabilir bir kent haline getirmek olduğunu belirtti.

 

BU  SİYASİ GENÇLER  GÖLBAŞI’NIN İMAJINI GÜZELLEŞTİRİYOR…

 

AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları başkanı Emre Şen yönetimi ile birlikte, CHP Gençlik Kolları’nı ziyaret ederek yeni başkan Seval Kaval’a ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu…

CHP Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Seval Kaval ve yönetim arkadaşları da Gölbaşı ve ülkemiz için yararlı olabilecek her konuda birlikte hareket edebileceklerini söyleyerek Ak Gençlere teşekkür ettiler…

 

CHP'NİN GÖLBAŞI GENÇLİĞİ'NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ...       CHP Gölbaşı İlçe Örgütü Gençlik Kolları Başkanı Serap Kaval ve genç üyeler, anlamlı bir kampanyaya imza atacak.

 

Ağrı Doğu Beyazıt İlçesi Seslitaş İlköğretim Okulu ve Atabakan İlköğretim Okulu’nda ki öğrencilere CHP’li gençler yardım elini uzatıyor. Ağrı’dan gelen isteği geri çevirmeyen CHP’li gençler, öğrenciler için ellerini taşın altına koydu. Gölbaşı’nda kampanya başlatan CHP’li gençlik, 30 Ocak 2011 tarihine kadar kampanyanın devam edeceğini bildirdiler.

  THK MODEL UÇAK PİSTİ OLUŞTURACAK..

 

    Türk Hava Kurumu Havacılık ve Eğitim Başkanı Mehmet Vedat Seyman, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Uzmanı İsmail Çanak ve Model Uçak Öğretmenlerinden oluşan bir heyet, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı'nı makamında ziyaret etti.

 

    Türk Hava Kurumu Havacılık ve Eğitim Başkanı Mehmet Vedat Seyman ve beraberindeki heyet Başkan Odabaşı'nı makamında ziyaret etti. Heyet Başkan Odabaşı'na THK Anı Madalyonu takdim ederek, “Ankara'yı pilot il olarak düşünüyoruz, Gölbaşına uluslararası standartlarda bir model uçak pisti kazandırmayı düşünüyoruz Gölbaşımız bu proje için çok uygun 'dedi

 

   SEĞMENLER PARKI İŞLETMEYE VERİLECEK..

 

    Gölbaşı Seğmenler parkı içerisinde bulunan iki katlı bina bir yıllığına kiraya veriliyor. Ankara Büyükşehir belediye başkanlığı Destek Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından ihaleye çıkarılan Seğmenler parkı içindeki iki katlı bina kiraya verilecek.

 

     03.02.2011 tarihinde saat 14:00 de encümen huzurunda ihale ile kiraya verilecek. İki katlı bina yıllık 12 bin tl olarak ihaleye çıkarılacak. İki katlı binayı kiralamak isteyenler 03.02.2011 tarihnde saat 12:00 kadar teklif mektupları verilecek.

 

BELEDİYE DEN SAĞLIK PANELİ…

   Gölbaşı Belediyesi tarafından Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezi’nde ‘Beslenme ve Beslenmenin Sağlığımız Üzerindeki Etkisi’ konulu konferans düzenlendi.

   Düzenlenen eğitici seminerde vatandaşlar, sağlıklı yaşam için bilgilendiriliyor.  Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezi’nde sürekli olarak devam edecek olan seminerlerin ilk bölümünde sağlıklı yaşam hakkında bilgi veren Diyet Uzmanı Derya Şahin sağlıklı bir yaşam için beslenmenin önemli olduğunu vurguladı. Vücudun büyümesi, gelişmesi, verimli çalışması, dış etkenlere ve hastalıklara karşı dirençli olabilmesi için sağlığın temelini oluşturan yeterli ve dengeli beslenmenin önemli olduğunu kaydeden Şahin,  bir çok sağlık konusunda katılımcıları bilgilendirdi.  

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.