Gölbaşı :
z     z
19 Ocak 2011, 16:05
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

CHP Ankara İl Başkanlığı'na Tarık Şengül Atandı..

CHP Ankara İl Başkanlığı'na Tarık Şengül Atandı..CHP’de istifa eden Ankara İl Başkanlığı’na atama yapıldı.
Ankara İl Başkanı Ali Yıldızlı genel merkezin kendisini istemediğini iddia etmiş ve istifasını vermişti. Yıldızlı’nın yerine de Tarık Şengül atandı.

CHP Merkez Yürütme Kurulu’nda ataması yapılan Şengül birlik mesajı verdi. Şengül, “Çok önemli bir seçim dönemine giriyoruz. Bu süreçte kimse ne geride kalabilir ne de geride bırakılmalıdır” diyerek “küskünlere” mesaj gönderdi.
Şengül sözlerini şöyle sürdürdü:
“CHP Ankara İl Başkanlığı çok önemli bir sorumluluk. Ankara’nın bu seçimdeki performansı çok önemli. CHPİ İl Örgütü olarak sorumluluğumuzun bilincinde çalışacağız. Çok önemli bir seçim dönemine giriyoruz. Kimse ne geride kalabilir, ne de geride bırakılmalı, Dolayısıyla CHP Ankara Örgütü, bütün gücüyle, hep birlikte çalışacak. Küskünlüğe izin vermeyeceğiz.
KÜSKÜNLÜKLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ
Küskünlükleri birlikte mücadele ederek aşacağız. Tüm CHP’liler geçmişi bir kenara bırakıp, CHP’nin başarısı için çalışacak.
Maalesef Ankara’nın giderek kasabalaştığı bir döneme girdik. Ankara sahipsiz kaldı. Merkez Bankası ve finans kuruluşlarının Ankara’yı terk ettiği bir dönemde, kentin seçilmiş belediye başkanı başta olmak üzere sessiz kalınıyor. Bir suskunluk, sessizlik hakim. Bu sessizliğin kırılması lazım. Çok etkin bir çalışma ile bu sessizliğin kırılmasını sağlayacağız, Ankara’da girilmemiş yer bırakmayacağız” diye konuştu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.