Gölbaşı :
z     z
18 Ocak 2011, 11:36
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İlçe Milli Eğitim Yöneticileri Yerel Basınla Buluştu...Okul Müdürü Değişti!

İlçe Milli Eğitim Yöneticileri Yerel Basınla Buluştu...Okul Müdürü Değişti!

     

                  Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut ve Şube Müdürleri yerel gazeteciler ile birlikte kahvaltılı toplantı yaparak, eğitim ögretim konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

       Sohbet toplantısı olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut,  bu tür toplantıların, bilgi alışverişinin yanı sıra, kamuoyunu doğru bilgilendirip, öğrenci  ile velilere verilecek mesajların doğru yönde olması amacını taşıdığını belirtti.  2

     yeni okul inşaatının devam ettiğini ve yakında açılacağını belirten yetkililer, yarıyıl tatilinde tüm velilere ögrenciler aracılığı ile mektup yazarak başarısız ögrencilere nasıl davranılması gerektiği konusunda açıklayıcı bilgi vereceklerini belirtti.

 

    Toplantıya  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut’un yanı sıra Şube Müdürleri Muhittin Arık, Hamit Saydam, İrfan Özüdoğru,  Hayrettin Balcı, Nadir Kurt,  Mücahit Tutar katıldı.

 

     Yerel gazeteciler,  yapılan haberlerde kamu yararı varsa yapıldığını, kamu yararı yoksa her konuyu haber yapmadıklarını belirtti.

  SEVGİ ÇİÇEĞİ İLKÖGRETİM OKULU'NA YENİ MÜDÜR    Sevgi ilköğretim Okulu Müdürü olarak Mevlüt Yalçınyiğit olarak atandı. Bala Tuna İlkögretim Okulu'ndan atanan Mevlüt Yalçınyiğit göreve başladı.  

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.