Gölbaşı :
z     z
15 Ocak 2011, 00:08
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Ne Diyor! Belediye Ne Yapıyor!

Başkan Ne Diyor! Belediye Ne Yapıyor!

  BELEDİYE NE YAPIYOR! BAŞKAN NE YAPIYOR!

 

 

 

            BAŞKAN, TOKİ DE SORUN DİNLEDİ…

 

    Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı,  ziyaretleri devam ediyor.Her hafta bir mahallede vatandaşla bir araya gelen Başkan Odabaşı,  bu haftaki durağı TOKİ Eymir konutları oldu.

Gölbaşı Belediyesi meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte TOKİ Eymir Konutlarını ziyaret eden Başkan Odabaşı TOKİ'de oturan vatandaşların sorunlarını yerinde inceledi.

 

            ŞAFAK VAKTİ SİMİT  FIRINLARINA  BASKIN…

 

     Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri simit imalathanelerine baskın düzenledi.

Zabıta Müdürlüğü İlçe genelinde faaliyet gösteren simit fırınlarının imalathanelerine  denetim yaptı.

   Belediye’den yapılan açıklamaya göre; yapılan denetimlerde ekipler, simit fırınlarının temizliği ve boyası, imalathanedeki malzeme ve araç gereçlerin bakımı, çalışan personelin portör muayene kayıtlarının kontrolü, ruhsat belgesi olup olmadığı, el ve tırnak kontrolü, malzeme dolaplarının temizliği ve hijyenliği, çalışan personelin iş kıyafetlerinin temizliği, hamur tezgâhlarının temizliği ve simit yapımında kullanılan araç gereçleri kontrol etti.

 

       BELEDİYE KAÇAK BİNAYI YIKTI..

 

    Gölbaşı Belediyesi ,ilçe genelinde kaçak, ruhsatsız, çevre kirliği ve kanunlara aykırı olan yapıların yıkım işlerini gerçekleştirerek  kaçak yapıları yıkmaya devam ediyor…

Gölbaşı Haymana yolu üzerinde faaliyet gösteren bir Restaurant’ta ilave ek olarak yapılan yapı ruhsatsız ve kaçak yapı olduğu gerekçesi ile Gölbaşı Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.

 

         BELEDİYE DEN SEMİNERE DAVET…

 

     Gölbaşı Belediyesi Gölbaşı Zübeyde Hanım Aile Yaşam merkezinde ‘Beslenme ve Beslenmenin sağlımız üzerindeki etkisi’ konulu seminer verecek.

Gölbaşı Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezinde verilecek olan ‘Beslenme ve Beslenmenin sağlımız üzerindeki etkisi’ konulu seminer Diyet uzmanı Dr. Derya Şahin tarafından verilecek. Seminer 17 ocak Cumartesi günü saat 15:00 Zübeyde Hanım Aile Yaşam merkezide verilecek. Tüm Halkımız Davetlidir.

          BELEDİYE ŞİİR/EDEBİYAT ATÖLYESİ OLUŞTURUYOR..         Gölbaşı Belediyesi Kültür ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Şiir ve Edebiyat Atölyesi oluşturulacağı öğrenildi. Oluşturulacak atölye nin sorumlusu olarak Gölbaşı'lı sanatçı M.Halis Bozkurt'un görevlendirildiği belirtilirken, yakında kamuoyuna geniş bilgi verileceği öğrenildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.