Gölbaşı :
z     z
14 Ocak 2011, 17:32
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Sahte Kimlikli Bilgisayar Hırsızı Otobüste Yakalandı...

Sahte Kimlikli Bilgisayar Hırsızı Otobüste Yakalandı...

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR HIRSIZI OTOBÜSTE YAKALANDI

Bir ihbarı değerlendiren  Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Gölbaşı girişinde durdurulan Aksaray-Ankara seferini yapan otobüste dizüstü bilgisayar  çalan bir zanlının gözaltına alındı. Zanlı Halil Ş. nin bavulunda yapılan aramada  değişim markalarda 5 adet dizüstü bilgisayar bulundu. 

  Zanlının, 38 adet hırsızlık,dolandırıcılık,esrar kaçakcılığı ve benzeri suçlardan kaydı olduğu ve halen 10 il tarafından değişik suçlardan arandığı tesbit edildi.  Son olarak,  Aksaray’dan 5 adet laptop çaldığı tespit edilen Halil Ş. Sahte kimlikli şahıs Aksaray Emniyeti ile haberleşerek Gölbaşı İlçe Emniyet Ekiplerince Gölbaşı girişinde yolculuk yaptığı otobüste çaldığı 5 mobil bilgisayarlar  ile birlikte yakalandı.…

  Gözlatına alınan zanlının  Halil Ş. ismine düzenlenen nüfus cüzdanının sahte olduğu tesbit edildi. Daha önce de hırsızlık sabıkası olduğu öğrenilen zanlının eşyaları arasında bayıltıcı spreyde bulundu. 

  Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri zanlının gerçek ismini tesbit etmek için parmak izini alırken, Aksaray Emniyet Müdürlüğü'ne tesbit edileceği öğrenildi. 

  Ankara Şehirlerarası Terminali'ne  saat 15.00'de olması  gereken yolcular, olay nedeniyle  yaklaşık 1 saat sonra geç kaldı. 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.