Gölbaşı :
z     z
11 Ocak 2011, 14:38
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Mehmet Şenlik, Veda Yemeği İle Birlikte Gölbaşı'ndan Ayrıldı...

Mehmet Şenlik, Veda Yemeği İle Birlikte Gölbaşı'ndan Ayrıldı...

Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde Olay Yeri İnceleme Büro Amiri olarak görev yapan Mehmet Şenlik"in tayini çıktı.  Şereflikoçhisar İlçe Emniyet Müdür Vekili olarak göreve başlayan Mehmet Şenlik'e Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından veda yemeği düzenlendi, hizmetlerinden dolayı plaketle ödüllendirildi.

     Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü ve çalışma arkadaşları Şenlik’e yeni görevinde başarılar diledi.       Şereflikoçhisar İlçe Emniyet Müdürü Cem Şahin’in rahatsızlığından dolayı rapor alması sebebi ile Şenlik, vekaleten müdürlük görevini yürütecek olan Şenlik ve Gölbaşı İlçe Emniyet’i Kebabistan’da bir araya geldi.     Yemekte Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Cihangir Kaya; başarılarından dolayı Mehmet Şenlik’e plaket takdim ederek,  “ Mehmet Şenlik çalışkan ve başarılı bir arkadaşımız, kendisi ile çok fazla çalışma imkanımız olmadı ama birlikte olduğumuz süre boyunca kendisinden oldukça memnunduk. Gidişine ayrılmamız nedeniyle üzülürken, terfi ederek gitmesine de ilçemiz adına seviniyoruz “dedi.  

Gölbaşı İlçe emniyet Müdürü Cihangir Kaya’nın konuşmasının ardından veda konuşmasını yapan Mehmet Şenlik ;” Burada güzel anılarım geçti.   vatanıma, milletime hayırlı işler yapmaya Şereflikoçhisar’da devam edeceğim ” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.