Gölbaşı :
z     z
06 Ocak 2011, 18:03
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bugün Gölbaşı'nda Neler Oldu!

Bugün Gölbaşı'nda Neler Oldu!    Bugün Gölbaşı'nda Neler Oldu!       Gölbaşı Belediyesi 2011 Ocak ayı 2. Meclis Toplantısı yapıldı. Meclis Toplantısında gündemdışı söz alan AKP Li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Han Özcan ile Başkan Yakup Odabaşı arasında sözlü tartışma yaşandı.  Hakan Han Özcan ne dedi, Başkan Odabaşı Nasıl Açıklama Yaptı! ayrıntılar birazdan...         Şubat Ayı içerisinde Gölbaşı'ndaki yöneticiler Almanya'da Gölbaşı'nı tanıtacak. Kimler, ne için Almanya ya gidecek! ayrıntılar gelecek..         Kaymakamlık İnsan Hakları Kurulu Toplandı. Kurula kimler katıldı, Kurula hangi şikayet geldi! Kurul Üyeleri ve Kaymakam Ne Dedi!         Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü TKY ödüllerini Nesibe Aydın Özel Okulları'nda dağıttı. Kim hangi alanda ödül aldı! Kimler katıldı...          Güzellik Salonlarında çalışan personelin çalışma belgesini belediye verecek! Meclis Başkanı ve üyeleri ile ihtisas komisyonları toplantısında görev alanların Huzur Hakkı ücretleri yeniden belirlendi...        Göl kıyıısında bulunan Fabrika ve restoranların  çöp ve atıklarının Mogan Gölü'nü kirletip kirletmedikleri yeniden tesbit edilecek. Konu meclisten komisyona havale edildi..           HAS Parti lideri Numan Kurtulmuş yarın Gölbaşı'nda olacak. Mevlana Camii'nde Cuma namazını kılacak olan HAS parti lideri Numan Kurtulmuş daha sonra, esnafları ziyaret edecek.

 

 GÖL-BİR-DER aşıklar şöleni düzenliyor. Bugün akşam Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde yapılacak olan Aşıklar Şöleninin bu yıl 2. si yapılıyor.   Şölene,    Aşık Kul Nuri, Aşık Zeki Erdali, Aşık Beyzade Arslan’ın yanı sıra program sunucusu olarak Gazi Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı Öğretim Üyesi Oğuzhan Aydın ve Gazi Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı Bölüm Başkanı Doçent Doktor Ali Yakıcı katılacak.

changeTarget(document.getElementById("news_content"))          

     Gölbaşı –Çeltek köyünde çobanlık yapan Arif Durmaz ( 17 ) genç yaşında bilinmeyen nedenle evinde intihar etti. Son derece neşeli olan ve çevresinde sevilen bir genç olarak tanınan Haymana- Yenice –Sındıra doğumlu Arif Durmaz  köyde çobanlık yapıyordu.Köyde bekar evinde kalıyordu. Dün akşam evin duvarına “Anne seni çok seviyorum” diye yazıp ve ardından evin salonunda tavanda kendini iple asarak intihar etti

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.