Gölbaşı :
z     z
24 Aralık 2010, 12:48
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Atatürk'ün Ankara'ya Gelişi Kaymakamlık Tarafından da Kutlanacak..

Atatürk'ün Ankara'ya Gelişi Kaymakamlık Tarafından da Kutlanacak..KAYMAKAMLIK ATATÜRK'ÜN ANKARA'YA GELİŞİNİ KUTLAYACAK..       27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 91.yıl dönümü Gölbaşı Kaymakamlığı tarafından yapılacak etkinlikle de kutlanacak.  Gölbaşı Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak kutlama programında 27 Aralık 2010 tarihinde Atatürk Anıtı'na çelenk sunulacak. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra program sona erecek.      Kaymakam Raşit Zengin,  27 Aralık'ta Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 91.yıl dönümü kutlaması dolayısıyla ilçedeki Kamu, Kurum ve Kuruluşlarına, Siyasi Parti İlçe Teşkilatlarına, Sivil Toplum Örgütlerine, Yerel Basın'a program ve davetiye gönderdi.   ATATÜRK KONULU FOTOGRAF SERGİSİ AÇILDI..            Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Atatürkçü Düşünce Derneğini ve GÖL-BİR-DER ile  ortaklaşa düzenlemiş olduğu Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 91. Yıl dönümü dolayısıyla ünlü Ressam  Betül Öztürk’ün  hazırlamış olduğu “Fotoğraflarla Atatürk” sergisi açıldı.  

Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 91. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen ’’Atatürk Fotoğrafları Sergisi” açılış Törenine Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Gölbaşı Belediyesi Meclis üyeleri,  İlçe Milli eğitim Müdürü Ümit Karabulut, sivil toplum temsilcileri ,Gölbaşı ADD ilçe şube yönetimi ve   davetli misafirler katıldı.

     Atatürkçü Düşünce Derneği Gölbaşı Şubesi, Gölbaşı Belediyesi ve Gölbaşılılar Birliği Derneği'de Kurtuluş Savaşı öncesi Atatürk'ün Ankara'ya gelişi nedeniyle 26 Aralık'ta 75.Yıl Ögretmenevi'nde etkinlik yapacak. 27 Aralık günü de Belediye Kültür Merkezi'nde söyleşi düzenleyecek.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.