Gölbaşı :
z     z
24 Aralık 2010, 00:39
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bunları Biliyormusunuz! (Kısa - Kısa)

Bunları Biliyormusunuz! (Kısa - Kısa)

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ!

 

1-Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin sayısı 6 oldu. Yeni bir Şube Müdürü Mücahit Tutar göreve başladı.  Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Mücahit Tutar, Horasan YİBO Müdürü,  10 yıl  Hasanoğlun Atatürk Anadolu Ögretmen Lisesi Müdürü, 11 yıl Hasan Ali Yücel Ögretmen Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü olarak, 2 ay Çankaya Kılıçaslan Lisesi Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

2-TOKİ Şehit Bülent Göçer İlkögretim Okul Müdürü Hasan Çeltik askere gitti. Kısa dönem askerlik görevini yapmak için Burdur’a giden Okul Müdürü Hasan Çeltik’in yerine aynı okulda Müdür Yardımcılığı görevi yapan Arzu Üney vekaleten müdür olarak görev yapıyor.

 

3-Gölbaşı İlçesi Koruma, Geliştirme ve Turizm Derneği yeni adresine taşındı. Gölbaşı Ticaret Merkezi 1. kat no.55 adresine taşınan Göl-Der  yönetim binasını sürekli açık tutacak. Göl-Der Başkanı İsa Ömercan çevreye verilecek zararlarda artık söylemin yanı sıra mahkemelerde de dava açacaklarını belirtti.

 

4-Gölbaşı  yılbaşı kutlamalara hazır. Mogan ve Eymir Gölü çevresinde bulunan sosyal tesisler Yılbaşı kutlaması için Başkentlileri bekliyor. 70 ile 150 lira arasında  değişen fiks menü fiyatlarında her çeşit müzikte yer alıyor. Yılbaşı için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

 

 

5-  Gazeteci Bayram Türkmez’in  Vedat Dalokay Nikah Salonu'nda yapılan törene katılan Kaymakam Raşit Zengin, geline altın bilezik takmıştı.  Bileziği ortaklaşa olarak Kaymakam Raşit Zengin’inde katkısı  olmak üzere,   Jandarma Komutanı Ütğm. Erdal Özköroğlu, Yazı İşleri Müdürü Seher Ödemiş, Tapu ve Sicil Müdürü Salih Kafadar, Özel İdare Müdürü Nebi Ayyıldız, Nüfus Müdürü Aygül Özek, Mal Müdürü Selda Bozdağ, Vergi Dairesi Müdürü Abdülaziz Yılmaz, Tarım Müdür Vekili Naciye Çakır, Müftü İlyas Dilbaz, Kütüphane Müdürü Özbay Uçak, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Bşk.Şakir Şahin,  Sağlık Gurup Başkanı Dr.Önder Özen ile Kaymakamlık Büro Şefi Beytullah Yurtseven'in ortak hediyeleri olduğu öğrenildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.