Gölbaşı :
z     z
23 Aralık 2010, 00:42
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

GOP Muhtarı İrfan Tosun'un Sorunları Bir Başka...

GOP Muhtarı İrfan Tosun'un Sorunları Bir Başka...     Haber : Devlet Bağdat - Anılcan Kaşkatepe         Gölbaşı Gazi Osman Paşa Mahalle Muhtarı İrfan Tosun mahallesinin sorunlarını anlattı. İrfan Tosun sık sık elektriklerin kesilmesinden, asfaltlanacak yol, trafik lambalarının olmayışından  ve sokak levhalarının rastgele asılmasından şikayetçi olarak şunları söyledi.      "Mahallemiz de en ufak bir yağışta elektrik sıkıntısı ve kaldırım ile asfaltlarımızın su ile dolması en büyük sıkıntılarımızdan birisi.

İnönü Caddesi'nin 2 sernedir açık olması fakat ne kadar bildiride bulunulduysak da bu caddemize asfalt atılmaması da ayrı bir problemimiz ve başıboş köpeklerin sokaklarımızda gezmesi de insanlarımızı tedirgin ediyor.

Plevne sokağı sonunda havuzlu kavşakta sinyalizasyon sisteminin olmaması okul öğrencileri ve araç trafiği için çok büyük sıkıntılar oluşturmakta.

Ayrıca sokak levhalarının ev,bina duvarlarında ve elektrik direklerinde değil kendilerine ait direklerde olmasını istemekteyiz…"dedi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.