Gölbaşı :
z     z
22 Aralık 2010, 00:52
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Eymir Mahalle Muhtarı Selma Çetinkaya TOKİ'ye Dolmuş Seferi istiyor...

Eymir Mahalle Muhtarı Selma Çetinkaya TOKİ'ye Dolmuş Seferi istiyor...

    Haber: Devlet Bağdat - Anılcan Kaşkatepe

      Eymir Mahalle Muhtarı Selma Çetinkaya'ya mahalle sorunlarını sorduk. Çetinkaya Şafak Mahalle Muhtarı Bayram Özkan ile ortak bir sorunu gündeme getirerek "Sinyalizasyon" istiyor, Diğer taraftan Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlığa doğalgaz bağlanmasını ve özellikle de TOKİ konutları dolmuş seferleri konulmasını istiyor.        Selma Çetinkaya şunları söyledi.     "TOKİ' minibüs seferlerinin olmaması büyük aksiliğe neden olmaktadır.TOKİ'de nüfus sürekli artmakta,  2323 aile oturmakta ve nüfus oranı 7500 ü geçmiş bulunmakta ki daha da artacaktır.

Bu nedenle bir an önce minibüs seferlerinin TOKİ Konutlarına  ugramasını bekliyoruz.

     Şehit Selami Atabey Caddesine sinyalizasyon sisteminin yapılmasını ısrarla istemekteyiz.

Ayrıca Muhtarlığımız da  doğalgazın bulunmaması Belediye ye ne kadar başvuruda bulunulduysa da hala hiç bir şey yapılmamış olmasına da dikkat çekmek isterim"dedi.

buğrahan kılınçkaya ~ 03 Mart 2012, 21:13

bir sonraki yerel seçimlerde ben,BUĞRAHAN KILINÇKAYA OLARAK bu konularla ilgili problemlerin çözümü ve bunun dışında birçok problemin daha ilerki zamanlarda ortaya çıkacağını öngörerek fiili olarak bir adım atacağım. daha dinamik, daha etkili ve daha genç bir muhtar olmak niyetindeyim bunun için de bidaha ki dönem için EYMİRMAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAY OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM!

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.