Gölbaşı :
z     z
22 Aralık 2010, 00:44
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Şafak Mahalle Muhtarı Bayram Özkan Sorun Anlatıp, Sert Mesajlar Verdi..

Şafak Mahalle Muhtarı Bayram Özkan Sorun Anlatıp, Sert Mesajlar Verdi..  Haber: Devlet Bağdat-Anılcan Kaşkatepe            Şafak Mahallesi Muhtarı Bayram Özkan mahalle sorunlarını anlatırken, isim vermeden bazı siyasetçileri eleştirerek, " Bazı siyasetçileri tanıdıkça hayvanları çok seviyorum. Önümüzdeki seçimlerde bunları yok etmek için Safak mahallesi ve ben olarak and içiyorum…"diyerek acil sorunlarını anlatıp, bazı siyasetçi ve seçilmişlere de sert mesajlar verdi.  

       "Mahallemizde baz istasyonları ve köpek barınaklarından salınan başı boş köpekler fazlalıkta.Şehit Selaiı Atabey Caddesi'ndeki kavşakta sinyalizasyon sisteminin bütün isteklerimize rağmen konulmaması TEK  İlköğretim okulundaki öğrencilerimize büyük tehlike çıkartmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi'ne bütün bildirilerimize rağmen bir yanıt alamadık. Bildirilerimizin dikkate alınmasını istiyoruz.

Bir başka sorunumuzda ulaşım sorununun olması belediye otobüslerimiz çok seyrek geçmekte. Dolmuş seferlerinin yapılmasını istemekteyiz.

 

Şafak Mahallesi Muhtarı Bayram Özkan Gölbaşı'nda yapılan siyaset ve siyasetçiler hakkında da düşüncelerini aktardı.  Bazı siyasetçileri isim vermeden eleştirdi. Özkan şöyle dedi.

       "Gölbaşı'nda kişisel menfaatlerini düşünen siyasetçiler olduğu müddetçe yani benim deyimimle siyaset dansözleri oldukça Gölbaşımız ileriye gitmez hep geri kalır.Bunun için Gölbaşı halkı seçimlerde çıkarcı ve menfaatçi kişileri göz önünde bulundurup bunların temizlenmesi için oy vermemelerini isterim.Gölbaşı halkının artık uyanmasını ben değil biz diyecek siyasetçileri seçmesini isterim.İnsanlar Gölbaşı halkının oylarıyla bir yerlere geliyorlar önce kendi ve çevresinin menfaatlerini düşünüyorlar.

Gölbaşı halkı biliyor. Önümüzdeki seçimlerde bunları yok etmek için Safak Mahallesi ve ben olarak and içiyorum…"

KOMUTAN ~ 10 Haziran 2011, 09:04

sayın muhtarım agzına saglık çok teşekkürederim tesbitiniz tamyerinde....

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.