Gölbaşı :
z     z
17 Aralık 2010, 15:54
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Dışından Gelen Hırsızlar Polise Tosladı...

Gölbaşı Dışından Gelen  Hırsızlar Polise Tosladı...

  

  Gölbaşı ve Dikmen’de çeşitli hırsızlık olaylarına karışan 2 kişi Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü Polis Ekipleri tarafından mazot çalarken suçüstü yakalandı.    Gözaltına alınan 10 dan fazla sabıkası olan zanlıların yapılan sorgulamalarıyla ev ile araç aramalarında  Mazot hırsızlığı’ndan başka, Su deposu, Oto Teybi, Motosiklet, Mutfak Tüpü gibi malzemeler de çaldıkları tesbit edildi.

 

    Gölbaşı Gazi Osman Paşa Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde park halinde bulunan 06 AP 2086 plakalı kamyonun deposundan hortumla mazot çekerken yakalanan Osman T.(28) ile M.G.(17) devriye gezen polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

 

      Yakalanan Osman T. ve M.G. nin yapılan sorgulaması sonucu zanlıların 10 ayrı hırsızlık sabıkaları olduğu ögrenilirken, ev ile hırsızlıkta kullandıkları 06 RIZ 15 plakalı araçta hırsızlık malzemeleri bulundu.

 

   Zanlıların, 3 bidon dolusu mazot hırsızlığından başka, GOP Mahallesi Ankara Caddesi üzerindeki bir hırdavatçıdan 500 litrelik su deposu,  bir lokantadan 12 kğ.lık mutfak tüpü, Dikmen Sinan Caddesi üzerinde park halindeki otomobilden 1 oto teyibi,  Dikmen N. Çakır Mahallesi 767. Sokak’ta park halindeki otomobilden 1 oto teyibi ile Gölbaşı 281. Sokak ve 939.Sokak’tan kaybolan 2 motosikleti çaldıkları ögrenildi.

 

   Çalınan malzemeler sahiplerine teslim edilirken, hırsızlık zanlıları Osman T. ve M.G. Gölbaşı Cumhuriyet Savcılığı’na çıkarıldı. Mahkemeye sevkedilen zanlılar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.