Gölbaşı :
z     z
16 Aralık 2010, 16:42
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye Başkan Vekili Mehmet Atak Ne Yapıyor!

Belediye Başkan Vekili Mehmet Atak Ne Yapıyor!

ATAK BAŞKANVEKİLİ OLDU..

 

    Belediye Başkanı Yakup Odabaşı kayınvalidesinin cenazesine katılmak üzere   Sivas’a gitti. Yerine  Belediye Meclis Üyesi ve Gölbaşıspor Kulubü Başkanı  Mehmet Atak Belediye Başkan vekili olarak görev yapıyor.  Mehmet Atak ilk defa belediye başkanvekili oldu.

 

     Haftasonuna kadar Belediye Başkan Vekili olarak görev yapacak olan Mehmet Atak’ı ziyaret eden dostları görevinde başarılar diledi.

 

     MHP İlçe Başkanı Selçuk Dağdelener’in de yalnız bırakmadığı Atak’ın ziyaretine, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fatih Duruay, AKP İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Koordinatör Doğan Çağatay, Gölbaşı Mütahhitler Birliği Başkanı  Yücel Aktaş,  Eski Meclis Üyelerinden Hürriyet Ergezer, Turan Kaya,  Cemal Kaman, Gölbaşı Belediye Spor Kulubü  Futbolcuları, Birim Müdürleri ile Bazı Belediye Meclis Üyeleri ziyaret etti.

 

    Gölbaşı Belediye Spor takımlarının başarılarını anlatan Başkan vekili Mehmet Atak, bugün Belediye de yapılan arsa satışı ihalelerine de katılımın az olduğunu belirtti.

      Vatandaşlardan arsa almak için  talebin az olmasını ekonomik sıkıntılarına bağlayan Mehmet Atak, “Gölbaşı’nda arsalar pahalı, vatandaşında alım gücü  olmayınca ihalelerin çoğuna katılım olmadı..”dedi.

      Diğer taraftan Mehmet Atak'ın Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanı olarak bazı ulusal televizyon ve gazetelerde gündeme gelmesiyle mutlu olduğu gözlendi.    

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.