Gölbaşı :
z     z
08 Aralık 2010, 00:40
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye'nin Su Kanalı Projesi Hazır...

Belediye'nin Su Kanalı Projesi Hazır...

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yeni bir projesini daha açıkladı.

    .Mogan Gölü'nü Eymir gölüne bağlayan su kanallarının ıslah çalışmaları projesinin içerisinde  su kanalı boyunca  park, dinlenme alanları,köprüler ve pergolalar bulunuyor.Proje yeni yılda baharın ilk günlerinde hayata geçmesi planlanıyor.

 

    Gölbaşı Belediyesi Aralık ayı olağan  meclis toplantısında “kanalların temizlenmesi” ile ilgili soru önergesine yanıt veren başkan Odabaşı “Mogan gölünden Osmanlı Parkı'na kadar  olan su kanalında yeni düzenlemeler yaptık .Projesi hazır . Tüm çalışmaları tamamlandı. Yeni yılda ilk bu projeyi hayata geçireceğiz” dedi.

 

     Başkan Yakup Odabaşı, "Mogan Gölü'nden başlayıp Osmanlı Parkı'na kadar devam eden su kanalının 332 mt’lik kısmının düzenlenmesi için projeleri çizilmiş ve hayata geçirilmek üzere hazır bekletiliyor. Alan 8317 m2’dir. Su kanalının etrafında yapılacak olan kanal kenarı düzenleme projesinde oturma alanları, gül takları geçiş köprüleri ve pergolalar bulunuyor. Kanalın üzerinde yapılacak olan 2 geniş desk  üzerine vatandaşlarımızın dinlenmesi için üstü kapalı oturma alanları oluşturuldu.Bu proje hayat geçtiğinde G.O.P. ve  Karşıyaka mahallesinin çehresi değişecek"dedi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.