Gölbaşı :
z     z
04 Aralık 2010, 09:34
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Malatyalılar Gölbaşı'na Sosyal Tesis Yapacak!..Malatyalılardan Başkan Yakup Odabaşı'na Teşekkür

Malatyalılar Gölbaşı'na Sosyal Tesis Yapacak!..Malatyalılardan Başkan Yakup Odabaşı'na Teşekkür

Malatya gurur duyacak tesise kavuşacak”

 

MASTÖB Ankara Şubesi,  Gölbaşı’nda tüm Malatyalıların gurur duyacağı bir tesise imza atmak için vargücüyle çaba harcıyor.

 

 Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şubesi, Ankara Gölbaşı’nda tüm Malatyalıların gurur duyacağı bir tesise imza atmak için vargücüyle çaba harcıyor. Ankara Şubesi Başkanı Bahattin Atilla, MASTÖB’ün genel merkez ve şubelerinin Malatya’ya örnek hizmetler sunmak için seferber olduğunu söyledi.

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şubesi’nin Gölbaşı’nda 3.000 metrekare arsa üzerinde yaptıracağı tesisler için gerekli onayın çıktığını ifade eden Başkan Atilla, el ele vererek tesise ilk harcı koyacakları tarihin heyecanını yaşadıklarını bildirdi. Bahattin Atilla “Planlanan sosyal tesis projesinin, bu gün için projelendirmesi tamamlanmıştır. Burada üzerimize düşen küçükten büyüğe tüm Malatyalıların bu projeyi sahiplenmesidir. Tüm hemşehrilerimiz karınca kararınca diyerek maddi ve manevi desteklerini esirgememelidir.”

  HANIMAĞA’DA GÖLBAŞI-MASTÖB BULUŞMASI  

MASTÖB Ankara Şubesi Yönetimi. Gölbaşı’nda 3.000 metrekare arsa üzerinde kurulacak tesisle ilgili olarak Gölbaşı Belediyesi’nin gösterdiği kolaylık sebebiyle Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve ekibine teşekkür etti.

MASTÖB Ankara Şubesi,  Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı Ankara Balgat’ta Malatyalıların buluşma noktası olan Hanımağa Restorant’ta konuk etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, MASTÖB’ü ilçelerine yaptıracağı böyle bir tesis için kutlayarak,  projeyi meydana getirecek Malatyalıları, tesisin proje çalışmalarının bitirilmesinde emeği geçenleri kutladı.   MALATYA YEMEKLERİNE HAYRAN OLDU  

Bu arada MASTÖB Ankara Şubesi Yönetimi ile Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nın buluşmasına Hanımağa Restaurant evsahipliği yaptı. MASTÖB Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu akşam yemeğine konuklara, Malatya mutfağının birbirinden güzel yemekleri ikram edildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.