Gölbaşı :
z     z
26 Kasım 2010, 13:21
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İl Özel İdare Komisyonu Gölbaşı'na Yatırım İçin Kolları Sıvadı..Ancak!..

İl Özel İdare Komisyonu Gölbaşı'na Yatırım İçin Kolları Sıvadı..Ancak!.. İl Özel İdare Komisyonu Gölbaşı'nda İncelemelerde Bulundu...    

MHP İl Genel Meclis Üyesi Halil Yurtsever’in  verdiği önerge nedeniyle İl Özel İdare Komisyonu  Gölbaşı’na bağlı köylerde yapılacak hizmetler hakkında incelemelerde bulundu. Ancak, hangi konularda nasıl bir hizmet ve yatırımlar konusunda açıklama sonraya bırakıldı...

       . Komisyon Başkanı Emin Özer, komisyon üyeleri, Azmi Uyanık, Erhan Kaya, Adil Yıldırım ve Nebi Barış ilçe kaymakamı Raşit Zengin ve Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı makamında ziyaret etti.

 

İlçe kaymakamı Raşit Zengin’e ziyaret

 

Kaymakam Raşit Zengin’i makamında ziyaret eden il özel idare komisyonu, 25.11.2010 tarihinde verilen önergeye istinaden köylere hizmet birliğinin çalışmaları ve özel idarece ilçe’ye ne gibi hizmetlerin yapılacağı hakkında görüş alışverişinde bulundular.

    İl özel idare komisyonu ziyaretine İl genel meclis üyelerinden Halil Yurtsever, Aydın Gülhan, Mehmet  Deveci, Selim Kaymak, muhtarlardan Yusuf Göktaş ve Ömer Yıldırım eşlik etti.

 

Belediye başkanı Yakup Odabaşı’na ziyaret

 

İl özel idare komisyon üyeleri ve beraberindeki heyet ilçe kaymakamından sonra ilçe belediye başkanı Yakup Odabaşı’nı makamında ziyaret ettiler. Gölbaşı’na bağlı köylerde 2011 yılında yapılacak yatırımlar hakkında başkan Odabaşı ile görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretten son derece memnun ayrılan il özel idare komisyonu köylerde yapılacak yatırımların  yerinde olduğunu belirterek ,bu yatırımların kısa zamanda hayata geçirilmesi için çalışmalara başlayacaklarını belirttiler.

dsc_0011.jpg

dsc_0067.jpg

changeTarget(document.getElementById("news_content"))

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.