Gölbaşı :
z     z
26 Kasım 2010, 10:14
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Bir Yardımseverini Kaybetti...Kocasının ölümüne 1 hafta dayanabildi...

Gölbaşı Bir Yardımseverini Kaybetti...Kocasının ölümüne 1 hafta dayanabildi...

           Gölbaşı Devlet Hastanesi başta olmak üzere, birçok okul ve camiye büyük ekonomik katkılar sağlayan Örencik köylü  82 yaşındaki  Satı Bozkurt dün gece hayata gözlerini kapadı.

   Satı Bozkurt'un cenazesi bugün Gölbaşı Merkez  Cami'nde kılınacak Cuma namazından sonra Örencik Mezarlığı'nda toprağa verilecek.       Satı Bozkurt Gölbaşı'nda yardımseverliği ile tanınıyordu. Hastane ve Okullar başta olmak üzere birçok cami'ye de para yardımı yaparak onarım, tadilat ve yapılmasına destek verdi.

  Gölbaşı Gazetesi olarak merhuma Tanrı'dan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Satı Bozkurt, Hastane'ye Katkılarından Dolayı plaket alırken, Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek  Satı Bozkurt'un katkılarından dolayı elini öperken görülüyor..   İSMAİL SERİNOĞLU'NUN EŞİ HABİBE SERİNOĞLU'DA HAYATINI KAYBETTİ..      Geçen hafta hayatını kaybeden Eski Karşıyaka Mahalle Muhtarı  İsmail Serinoğlu'nun eşi Habibe Serinoğlu'da hayatını kaybetti. 80 yaşında olan Habibe Serinoğlu çeşitli rahatsızlıkları sonucu evinde tedavi görüyordu. 3 gün önce hayatını kaybeden Habibe Serinoğlu'nun cenazesi, eşi İsmail Serinoğlu'nun  Yavrucuk Mahallesi Mezarlığı'ndaki mezarının yanına gömüldü.     Merhuma, Tanrı'dan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. changeTarget(document.getElementById("news_content"))

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.