Gölbaşı :
z     z
25 Kasım 2010, 23:40
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Yakup Odabaşı'nın Başarısı Sadece Gölbaşı'nda Değil...

Başkan Yakup Odabaşı'nın Başarısı Sadece Gölbaşı'nda Değil...

EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI


Yerel yönetimler ve siyaset gündemi araştırmasında; en çok beğenilen büyük şehir belediye başkanları, il belediye başkanı, metropol ilçe belediye başkanı belirlendi. Araştırma Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi / AKAM tarafından 15 – 21 Kasım 2010 tarihleri arasında Tüm illerde ve 324 İlçede toplam 8110 kişi ile Telefonla mülakat yöntemiyle gerçekleştirilen ankette önemli sonuçlara ulaşıldı.

 

Başkan Odabaşı  Türkiye'de 10 numara

 

Gölbaşı belediye başkanı Yakup Odabaşı başarılı çalışmaları ve sevilen kişiliği ile Türkiye gündemine oturdu. Türkiye genelinde yapılan geniş çaplı anket sonuçlarına göre ,Türkiye'nin en beğenilen metropol ilçe başkanı  sıralamasında  Ankara Gölbaşı belediye başkanı Yakup Odabaşı 10. sırada yerini aldı.

 

Türkiye genelinde yapılan ankette Türkiye'nin 143 metropol ilçe belediye başkanlarından en sevilen ilçe  belediye başkanları seçildi. Ankete göre en çok beğenilen metropol ilçe başkanları arasında Gölbaşı belediye başkanı  Yakup Odabaşı 10. sırada yerini aldı.

 

Türkiye geneli yapılan ankette en sevilen metropol ilçe belediye başkanları sıralamasında 10. sırada yerini alan Gölbaşı belediye başkanı Yakup Odabaşı  % 63,3 oy aldı.143 metropol ilçe belediye başkanları arasında 10. sırada yer alması, başkan Odabaşı'nın başarılı çalışmalarının yanı sıra  görev yaptığı 20 ay içerisinde her kesimin beğenisini kazanmasının getirdiği başarı olarak görülüyor.

  Haber: www.golbasitaraf.com   changeTarget(document.getElementById("news_content")) Yerel Yönetimler ve Siyasi Gündem araştırması 5 changeTarget(document.getElementById("news_content"))

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.