Gölbaşı :
z     z
19 Kasım 2010, 10:02
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Selametli'de Karı-Koca Evinde Ölü Bulundu...

Selametli'de Karı-Koca Evinde Ölü Bulundu...

Selametli’de 2 kişi öldü..

Evlerinde Ölü bulundular…

 

    Gölbaşı’na bağlı Selametli Mahallesi’ndeki evine bayramlaşmak için gelen Recep – Necla Atik çiftinin 24 saat sonra evde cesetleri bulundu.  Herhangi bir darp izine rastlanmayan Necla ve Recep Atik  çiftinin zehirlenmiş olabileceği ögrenildi.

 

    Balgat’ta oturan Recep Atik (55) ile eşi Necla Atik (50)  Kurban Bayramı’nı doğduğu köyünde geçirmek için  Selametli’de bulunan evlerine geldiler. Kurban Bayramı’nın ilk günü yakınlarıyla bayramlaşan çift 2.gün hiç görünmedi. Bayramın 3.günü  Recep ve Necla Atik’in çocukları komşularını  arayarak anne ve babasından haber alamadığını, telefonlara cevap verilmediğini belirterek, eve bakmalarını isterler.

 

      Komşuları  evden hiç ses gelmemesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdi ve kanepe oturan Necla ile yerde uzanmış yatan Recep Atik’in cesediyle karşılaştı.

   

       Ahiboz Jandarma Ekiplerine haber verildikten sonra olay yerine giden Gölbaşı Cumhuriyet Savcısı’da incelemelerde bulundu.  Recep ve Necla Atik’in neden zehirlendiği belli olmazken, cesetler otopsi için Adli Tıp Kurumu'na  gönderildi.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.