Gölbaşı :
z     z
15 Kasım 2010, 12:40
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Spor A Takımı Futbolcularından Bayram Hediyesi...

Gölbaşı Spor A Takımı Futbolcularından Bayram Hediyesi...

  yenilgisiz Takım Ünvanını sürdüren Gölbaşı Belediye Spor A Takımı Site Zafer Spor’u dağıttı. Hiç gol yemeden 14 gol atarak galibiyetine bir yenisini ekleyen Gölbaşı Belediye Spor ile Site Zafer Spor maçı Gençlerbirliği Takımı Başkanı İlhan Cavcav, İlçe Emniyet Müdürü Cihangir Kaya, Gölbaşı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Atak ile Futbolseverler  izledi.

 

   Gölbaşı belediye spor , Site Zafer spor ile kendi sahasında oynadığı maçta adeta gol oldu yağdı. Rakip kaleye tam 14 gol atan Gölbaşı spor sezonun en gollü maçına da imza atmış oldu.

 

            Amatör kümenin en klas takımlarından olan ve Ankara’nın en forumda ekibi Gölbaşı spor bayram öncesi oynadığı son maçında Site Zafer Spor’a 14 gol atması ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Taraftarına adeta bayram hediyesi veren Gölbaşı spor sezonun en golcü takım ünvanını da elinde tutuyor.

 

            Maçın ilk yarısında 4 ve 26 dak. Reşit, 35-36 ve 37 dak. Ali Murat’ın golüyle soyunma odasına 5-0 galip gitti.İkinci yarıda aynı gol fırtınası devam etti. 46-47-53-55-60-80 dakikalarda Güray,76 dak.Ali Murat, 77 dak. İzzet ve 86 dak. Penaltıdan Umut attı.

 

            Ankara 1.Amatör 3 grupta rakipsiz olan Gölbaşı spor her maçı farklı skorla kazanıyor. Ne deplasman tanıyor ne de rakip. Kim olursa olsun en az 5 gol ile uğurluyor. 45 gol ile amatör kümenin en golcü takımı olurken,son galibiyetle puanını 21 çıkardı. Gölbaşı spor artık süper lig düşünüyor.Grubunda oynadığı her maç süper lig için antrenman maçları havasında geçiyor.

 

Efsane başkan İlhan Cavcav maçı izledi

 

            Gençlerbirliği  takımın efsane başkanı İlhan Cavcav’da maçı seyredenler arasındaydı. Gençler birliği-Ankaragücü maçını seyreden başkan  Cavcav ,Gölbaşı spor – Site Zafer Spor karşılaşmasınıda seyretti. Efsane başkan İlhan Cavcav,”Manevi oğlum” dediği  Gölbaşı spor kulübü başkanı Mehmet Atak ile beraber maçı seyretti.

    GÖLBAŞI BELEDİYESİ CUMHURİYET KAPALI SPOR SALONU'NDA YAPILAN BASKETBOL MAÇINDA DA NESİBE AYDIN OKULLARI KIZ TAKIMI FIRTINA GİBİYDİ...  

Gölbaşı Nesibe Aydın Okulları bayan basketbol takımı, 2.ligdeki 3. maçını da kazanarak liderliğini sürdürdü…

Gölbaşı Belediyesi Cumhuriyet Kapalı Spor Salonunda İzmir Basketbol takımı ile oynayan Gölbaşı Nesibe Aydın Okulları bayan basket takımı maçı 83-42 gibi farklı bir skorla kazandı…

İlk iki maçını kazandıktan sonra, ligdeki üçüncü maçına lider olarak çıkan kızlar, maç boyunca üstün bir oyun ortaya koyarak, İzmir Basketbol takımını hem skor, hem de oyun olarak kendisine yaklaştırmadı…

Karşılaşmayı farklı kazanan Nesibe Aydın Bayan Basket takımı 2.ligdeki liderliğini de sürdürmüş oldu…

www.golbasigundem.com

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.