Gölbaşı :
z     z
14 Kasım 2010, 21:52
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı kurban pazarında kurbanlık hayvanlar bitmek üzere

Gölbaşı kurban pazarında kurbanlık hayvanlar bitmek üzere

 Gölbaşı kurban pazarında kurbanlık hayvanlar bitmek üzere

 

 Gölbaşı belediye başkan vekili Sami Özdemir,birim müdürleri ve meclis üyeleri iel beraber kurban pazarında denetim yaptı. Kurban pazarında kurban satıcılarını tek tek gezerek vatandaşlar dinleyen Özdemir, soruların çözümü konusundaki duyarlılığından dolayı    teşekkür aldı.


 

Kurban pazarında yok yok. Ne ararsanız mevcut. Mescitten duşuna kadar her şey belediye tarafından düşünülmüş. 3000 araçlık otopark,500 kişilik mescit,aynı anda 100 hayvan kesilecek kesim yeri,elektrik, her ahıra yakın su, tuvaletler, 10 kabinlik duş yeri, 24 saat güvenlik,Ambulans, çay ocağı ve lokanta vatandaşa  hizmet veriyor.

 

Gölbaşı’nda kurban bayramı huzurlu ve güvenli olacaktır

 

Ankara’da bir eşi dahi olmayan kurban pazarı Gölbaşı’nda olduğunu ifade eden belediye  Başkanvekili Özdemir “kurban pazarını gezdikten sonra daha iyi görüm. Vatandaşların tamamı memnun. Kurban satıcıları hayvanların çoğunu satmış. 25 hayvanı olan 22 büyük baş hayvanı satmış. Hayvan satıcı ve alıcılar için tüm tedbirler alınmış. Belediyemizin ilgili müdürleri gece gündüz çalışarak Ankara’nın en modern hayvan pazarını hazırlamışlar.Kurban satıcı ve alıcılar için tüm sosyal donatılar tamamlanmış. Bundan şu sonuca varıyoruz.Gölbaşı’nda kurban bayramı huzurlu ve güvenli olacaktır.Vatandaşları bizzat kendim dinledim. Herkes memnun.Bizler halkımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz” diyerek vatandaşlarımızın kurban bayramını kutladı.

 

Başkan vekili Özdemir ve beraberindeki heyet kurban pazarından sonra  Velihimmetli mahallesinde incelemelerde bulundu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.