Gölbaşı :
z     z
12 Kasım 2010, 12:18
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye Tankeri'nin Freni Boşaltı, Faciadan Kıl Payı Dönüldü

Belediye Tankeri'nin Freni Boşaltı, Faciadan Kıl Payı Dönüldü

 BELEDİYE TANKERİNİN  FRENİ BOŞALDI..

BELEDİYE TANKERİ KORKU SAÇTI..

 

 

 

. Gölbaşı Belediyesi’ne ait su tankerinin yokuşta freni boşalınca park halindeki 2  otomobile çarptı, daha sonra da TEK Yolu kavşağında bulunan  süs havuzuna çarparak durabildi.

 

    Şehit Selami Atabey Caddesi’nde ki ve TOKİ istikametinden gelen yolda bulunan parkta sulama  yapan Gölbaşı Belediyesi su tankeri sürücüsü, aracı çalışır durumda bıraktı. Parktaki havuza su doldururken çalışır  durumda ve el freni çekili olan Su tankerinin freni boşaldı. Yokuş aşağı hızla ilerleyen ve içinde sürücüsü bulunmayan tanker Tek yolu kavşağına doğru yöneldi Tanker park halindeki iki araca çarptıktan sonra, Tek Yolu kavşağında ki süs havuzuna çarparak ancak durabildi.

 

Yaşanan kazada can kaybı yaşanmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.

 

Olaya şahit olan çevre esnafı ise bir faciadan dönüldüğünü dile getirerek, “ Tankerin hızla yokuş aşağıya geldiğini görünce korktuk. Neyse ki korktuğumuz başımıza gelmedi. Kazanın yaşandığı anda kavşakta araçların az ve kırmızı ışığında yanıyor olması bir faciayı önledi. O esnada eğer oradan araçlar geçseydi bir felaket yaşanabilirdi. Tankerin önce park halindeki araçlara çarpması hızını azalttı. Buda bir felaketi önledi. İyi ki park halindeki araçlara çarptı. Daha da kötüsü olabilirdi.” dediler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.