Gölbaşı :
z     z
04 Kasım 2010, 20:05
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda Bir CHP'li Sessizliğini Bozdu, İçini Döktü...

Gölbaşı'nda Bir CHP'li Sessizliğini Bozdu, İçini Döktü...      Bayram Duman yapmış olduğu yazılı açıklama da şunları söyledi.        "Genel başkanımız yapılması gerekeni yapmıştır.Bu daha önce yapılacaktı  ama bunu gerçekleştirmek için referandum beklenmiştir.
    Genel başkanımızın  Kimseye diyet borcu yoktur.Halktan ve parti tabanından gelen sese kulak vermiştir.
İktidar olmak için yeni bir kadroyla yola çıkmıştır .Şimdi yeni yönetime destek olma zamanıdır.Ben ve birçok arkadaşım bu hareketin yanındayız.
Bu durum ülkeyi uçurumun kenarına getirenlere iyi bir cevap olmuştur.
Kurultay olmalı ve liderlik perçinleştirilmelidir.Delegeler sadece Ankara dan ibaret değildir.Tüm Türkiye yi göz önüne almak lazım.Bu vesile ile Genel başkanımız kurultaya girer ve kazanır.
         Yeni CHP Yönetiminin önü açıktır Atatürk ün başlattığı  laik demokratik çağdaş sosyal hukuk devletinden sapması mümkün değildir.Eksen kayması olamaz.
Genel başkanımızın genel seçimde göstereceği adaylarla daha başarılı olacağına inanıyorum.Kimse başka işlerle uğraşmasın.Genel başkana ve Yeni yönetime destek olsun.
Bu bölgede bizi temsil edenlerin de benim gibi düşündüğünü biliyorum.
         Artık CUMHURİYET HALK PARTİSİN de Uygulanan SET yıkılmıştır.
Utanmadan Genel merkeze partililerini jurnal yapan ajan ve muhbirlerin de devri kapanacaktır.Ajanlık ve muhbirlik yapanlar  yok olmaya mahkumdurlar.Utanmadan partililerini üst makamlara jurnalleyenler hemen saf değiştirip yeni den karşımıza çıkacaklardır.Hiç bir zaman bunlara itibar edilmeyecektir.
         Hiç kimse bundan sonra seçilmiş olan birisin pasif çalışmayacağı halde pasif çalışıyor bahanesiyle görevden aldırırım cüretini kendinde göremeyecektir.
Genel merkez de illerde ve ilçelerde partinin iradesine ipotek koyup babasının malı gibi görenler artık partiyi halka teslim etmelilerdir."

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.