Gölbaşı :
z     z
02 Kasım 2010, 12:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

LÖSEV'den Gölbaşı Belediyesi'ne Teşekkür, Büyükşehir'e Sitem...

LÖSEV'den Gölbaşı Belediyesi'ne  Teşekkür, Büyükşehir'e Sitem...

LÖSEV’DEN ODABAŞI’NA TEŞEKKÜR..BÜYÜKŞEHİR’E SİTEM…

 

 

   Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Başkanı Üstün Ezer, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı makamında ziyaret ederek,  Koparan Mahallesi’nde bulunan Lösemili  Çocuklar Köyü’ne vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

    Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı ziyaret eden LÖSEV Başkanı Üstün Ezer şunları söyledi. “Koparan Mahallesi’ndeki Lösemili Çocuklar Köyü’ne desteklerinden dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’na teşekkür ederim.  İhtiyaçlarımız olduğunda desteklerini gördüğümüz Sayın Başkan Odabaşı her zaman yanımızda olmuştur. “diyerek Büyükşehir Belediyesi’nin yol, su ve doğalgaz hizmetini vermediğini belirtti.

 

    LÖSEV Başkanı Üstün Ezer gazetecilerin soruları üzerine,  Lösemili Çocuklar Köyü’nün Suyu, Dogalgazı ve Yolunun yapılmadığını, Büyükşehir Belediyesi’ne defalarca müracat ettikleri halde 1 yıldan beri hiçbir çalışma yapılmadı. Suyu arıtarak kuyudan sağlıyoruz,  Doğalgaz yerine de  tüpgaz ve likidgaz kullanarak sağlamaya çalışıyoruz. Burada kamu yararı düşünülerek bağlanmasını bekliyoruz. Defalarca Büyükşehir Belediyesi’ne müracat ettik, sığındığımız tek belediye Gölbaşı Belediyesidir. Köyümüzde 25 ev var. Laboratuar, Ayakta Tedavi Merkezi var. Tam faaliyete geçtiğinde yaklaşık 300 kişiyi barındıracak.”dedi.

 

    Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’da ziyaretten dolayı LÖSEV Başkanı Üstün Ezer’e teşekkür ederek, “Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Bu çocuklar bizim çocuklarımızı. Bu çocuklara sahip çıkıp, yardımcı olmamız lazım. Bizde belediye olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Elimizdeki imkanları tüm çocuklarımız için en iyi şekilde kullanacağız. Çocuklara sahip çıkan her kuruma ve kişiye teşekkür ederim. “dedi.

   

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.