Gölbaşı :
z     z
25 Ekim 2010, 11:38
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Yakup Odabaşı İmar Çalışması Yapılan ESki Köylerdeydi...

Başkan Yakup Odabaşı İmar Çalışması Yapılan ESki Köylerdeydi...      Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı teknik ekibi ile Topaklı ve Hallaçlı Mahallesi’ne mahalle sakinlerine yapılan çalışmaları anlattı.
        Vatandaşlara imar çalışmaları hakkında bilgi sunan Başkan Yakup  Odabaşı'ya vatandaşlar sorunlarına da anlattı.  Vatandaş ve muhtardan gelen talepler doğrultusunda Topaklı Mahalle Muhtarlığı ve Köy Konağı’nda yapılan çalışmalarını anlatan Başkan Odabaşı, “Halkımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Topaklı Köy Konağı’nın tadilatı da yapılarak vatandaşımızı sunduk. Halkımız istekleri ve bizim görmüş olduğumuz eksiklikleri elimizden geldiğince gideriyoruz. Türkiye’de bir ilk olarak mahallelinin ayağına gidip hizmetleri paylaşıyoruz. Eksiğimiz, yanlışımız varsa vatandaşımızda söyleyecek gidereceğiz” dedi.
    Topaklı Mahalle imar planının da askıda olduğunu söyleyen Odabaşı, “Mahallenin imar planı askıda. Çok az bir itiraz var. Muhtarımız da gerekli bilgileri verdi. En kısa zamanda sorun çözülecek. Amacımız birilerine rant sağlamak değil; halka, hak sahibi olana hakkını vermektir” dedi.
  Topaklı Mahallesi’nin ardından Hallaçlı Köy Konağı giden Başkan, burada da vatandaşla sohbet ederek, köy konağının onarılıp, mahalle meydanına kilit taşı yapıldığını belirtti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.