Gölbaşı :
z     z
25 Ekim 2010, 11:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşıspor Rakip Tanımıyor...Bu Seferde Ezdi Geçti...

Gölbaşıspor Rakip Tanımıyor...Bu Seferde Ezdi Geçti...

   Gölbaşı belediye spor  deplasmanda  Şereflikoçhisar Spor'u  attığı sekiz gol ile adeta dağıttı. Koçhisar Spor'un sahasında oynanan  sezonun 4. cü maçında Gölbaşı Spor gol yağdırdı. Rakiplerini gol yağmuruna tutan  Gölbaşı Spor bu seferde 8 gol atarak rakibini ezdi geçti.

      Her maçında en az altı gol atıyor.Ankara’da rakiplerin korkulu rüyası olan Gölbaşı spor Süper Amatör küme’ye şimdiden göz kırpıyor. 6,25  gol ortalamasıyla ve kalesinde sadece bir gol görmesi Ankara’nın  en golcü takımı unvanına sahip. Gölbaşı spor’un  şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılıyor.

 

    Gölbaşı spor deplasmanda karşılaştığı Şereflikoçhisar spor’u  ilk yarı 4 ikinci 4 gol ile yendi.Maçın 9.cu dakikasında Reşit ile başlayan  gol sağanağı 20.ve 60.dak. Güray ( P), 34.dak. Fırat,40.dak. Ali  Murat ,64.dak. alt yapıdan yetişen yeteneklerden Cüneyt ( P ),72 ve 78.dak İzzet’in golleriyle son buldu. Gölbaşı spor attığı kadar atmadığı goller vardı.İsteseler bir düzüne daha gol atacak güce sahiptiler.

 

   Gölbaşı spor bu galibiyetle  puanını 12 ye çıkararak liderlik koltuğunu demir attı.Haftaya kendi sahasında Etlik spor ile karşılaşacak.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.