Gölbaşı :
z     z
13 Ekim 2010, 12:09
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Spor Yeniyol Spor Karşılaşacak! İddialar Var..

Gölbaşı Spor Yeniyol Spor Karşılaşacak! İddialar Var..      Gölbaşı Belediye Spor A Takımı Cumartesi Günü saat 14.30 da kendi sahasında Yeniyol Spor ile karşılaşacak.      İlk Maçını Çay Yolu Spor karşısında 6-0 kazanan  Gölbaşı Belediye Spor,  2. Maçında da Aydınlık Evler'i 9-1 yenmişti. 3. maçı olan Yeniyol Spor'la nasıl bir sonuç alacağı merak konusu olan Gölbaşıspor üzerine birçok kişi iddiaya giriyor.        Gölbaşı Belediye Spor Futbol Takımının Yeniyol Spor'u yeneceğine kesin gözüyle bakan birçok taraftan kaç gol atacağı konusunda çeşitli iddialara giriyorlar. Bir tahmin ise Gölbaşı Belediye Spor'un 5-1 yeneceği yönünde olup, top yuvarlaktır diyenlerde çıkıyor.   Seyircinin etkisinin maç sonucunu etkilediğini belirten kulüp yöneticileri ise sporseverleri türibinde görmek istediklerini belirttiler.       CHP İLÇE BAŞKANI,BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ERCAN ŞİMŞEK 'TEN FUTBOL TAKIMINA DESTEK..  

Ankara’da başarıdan başarıya koşan Gölbaşı spor’a  CHP’den destek geldi.

 

Gölbaşı CHP İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Ercan Şimşek Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Amatör futbol takımını Gölbaşı Belediyesi Spor tesislerinde ziyaret ederek hafta sonu oynanacak olan Yeni yol spor maçı öncesi tatlı dopinginde bulundu. Ercan Şimşek ve Kulüp başkanı Mehmet Atak Amatör futbol takımı oyuncuları ile birlikte öğle yemeği yediler. Yemekten sonra Ercan Şimşek Futbolculara kendi elleriyle tatlı yedirdi.

 

             İlçe başkanı ve Meclis Üyesi Ercan Şimşek; 16 Ekim Cumartesi günü saat 14:30 da oynanacak olan Yeni yol spor Gölbaşı Belediye Spor maçı öncesi Gölbaşımızın gururu olan futbol takımına hem başarılar dilemek istedim ,hem de onlara böyle bir önemli maç öncesi moral vermek istedim. Buradan Gölbaşı Spora başarılar diliyorum. Dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.