Gölbaşı :
z     z
12 Ekim 2010, 00:09
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bir Ankara Polisiye Behzat Ç. dizisi Gölbaşı'nda da çekiliyor.

Bir Ankara Polisiye Behzat Ç.  dizisi Gölbaşı'nda da çekiliyor.Bir Ankara Polisiye Behzat Ç.” dizisi Gölbaşı'nda da çekiliyor.

           

“Bir Ankara Polisiye Behzat Ç.”adlı dizinin çekimleri ana Merkezi Gölbaşı’nda devam ediyor. Gazi Üniversitesi yerleşkesinde yapılan dizi çekimleri zaman zaman Ankara’ya taştığı gibi Gölbaşı’nın bazı mahallelerin de yapılıyor. .

           

  Geçen haftaki çekimlerde de Gölbaşı Bahçelievler mahallesinin 286-285-287 sokakları dizi için adeta bir seyyar platform oluşturuldu. Vatandaşlar ve okul çocuklarının rağbet gösterdiği buradaki çekimler halkın yoğun ilgisini çekti.

 

Gölbaşı’nın ünlü çilingiri namıyla  “Yetiş Mehmet” (Mehmet Kanık) “Bir Ankara Polisiye Behzat Ç.”  Televizyon dizisinde rol aldı. Dizide eve girmek için kapıyı polislerin çilingirle açtırması sahnesini ünlü anahtarcı Yetiş Mehmet  canlandırdı.

           

    Film setinin içine girercesine aktörlere yaklaşan çocuklar daha sonra dizi oyuncularıyla sık sık resim çektirdi. Yönetmen yardımcısı,  burada çekilen bölümlerin hangi gün ne zaman gösterileceği sorusuna ise “bu görüntüleri seyredilince göreceksiniz” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.