Gölbaşı :
z     z
11 Ekim 2010, 16:49
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Sami Emmioğlu Evlendi.

Sami Emmioğlu Evlendi.

   

    Evlilik günlerini unutulmaz hale getirmek isteyen çiftler, dünya evine girmek için ”10.10.2010” tarihini seçti. Meryem ve Erdoğan Acar'ın kızı Burcu ile Hüsne ve Selami Emmioğlu'nun oğlu Sami evlendi.    Göl-der ve eski Doğruyol Partisi İlçe Başkanı Selami Emmioğlu'nun oğlu Sami ile Meryem- Erdoğan Acar çiftinin kızları Burcu Emmioğlu Sosyal Tesislerinde düzenlenen muhteşem tören ile dünya evine girdi.  
   Özel bir günde yapılan düğünle hayatlarını birleştiren Sami ile Burcu'nun nikah töreni iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.
    Selami Emmioğlu, davetlileri kapıda karşıladı. Davetlilerin salona alınmasıyla birlikte düğün törenine geçildi.     Sami ile Burcu'nun düğün törenine,  Eski DGM Başkanı Nusret Demiral ve Eşi, Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Necati Koçak, Eski İl Genel Meclis Üyesi Mecit Türkay, eski MHP ilçe Başkanı İshak Cebeoğlu, Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Erdoğan Kurtoğlu, Sincan Belediyesi İmar Müdürü Erol Eraslanoğlu, Gölbirder Başkanı Münür Ballı, işadamları Kasım Coşkun, Yasin Dayanç, İbrahim Pakoğlu, Gökhan Koçak, Mehmet Ateş'in yanı sıra çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve davetli katıldı.

Gölbaşı Gazetesi olarak Sami ve Burcu ile Akın ve Betül çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.   BETÜL İLE AKIN'DA EVLENDİ...  

      Evlilik günlerini unutulmaz hale getirmek isteyen çiftler, dünya evine girmek için ”10.10.2010” tarihini seçti. İşte onlardan biride  Betül&Akın çifti. Gölbaşı spor Kulübü Eski muhasibi Mahmatlı mahallesinden  Aydın Yılmaz'ın oğlu Akın ile Betül'de Göl Mekan'da hayatlarını birleştirdi.

 

 Göl Mekan düğün salonunu dolduran misafirler ilahiler eşliğinde nikahı kıyıldı. Nikah şahitliğini Gölbaşı belediye başkan vekili Hamit Mermer yaptı.

        www.golbasitaraf.com

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.