Gölbaşı :
z     z
09 Ekim 2010, 23:34
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Tulumtaşlılar Dernek Çatısı Altında Buluştu...

Tulumtaşlılar Dernek Çatısı Altında Buluştu...

 

     Gölbaşı Tulumtaş Mahallesi Yardımlaşma Dayanışma ve Güzelleştirme derneği bugün yapılan etkinlikle açıldı.

    Açılışa,   Gölbaşı Kaymakamı  Raşit Zengin, Gölbaşı Belediyesi Başkanı Yakup Odabaşı, Gölbaşı Jandarma Komutanı Erdal Özköroğlu, Ankara İl Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Albay Mustafa Koç ,STK Başkanları ,çevre mahalle muhtarları ve  mahalle sakinleri katıldı.

    Açılışta Kaymakam Raşit Zengin; ‘’ Ankara’mızın ve Gölbaşımızın sevimli şirin mahallerinden biri olan Tulumtaş mahallesinde bir dernek çatısı altında toplanarak dernek açmanın zor olduğu şu zamanlarda böyle bir derneği faaliyete geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu derneğin Gölbaşı halkı ve Tulumtaş mahalle halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’’ dedi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı gelen konukların hepsine teşekkürlerini sunarak konuşmasına başladı. Odabaşı,’’ Biz seçimlerden önce, Gölbaşında her köyde ve mahallede bulunan köy ve mahalle konaklarını kültürel proje adı altında hayata geçirme ve yeniden düzenleme yapacağımızın sözünü vermiştik.  O sözlerden birini gerçekleştiriyoruz. Tulumtaş mahalle konağının bakım, tamir ve çevre düzenini yaparak kullanılabilir duruma getirdik. Ayrıca  Tulumtaş Mahallesi mezarlığına gasilhane yaptık. Bunu da bugün burada hizmete açacağız.Mahalle konağımız ve  derneğimizin tüm Tulumtaş halkına ve Gölbaşına hayırlı olmasını temenni ediyorum. ‘’dedi.

 Dernek Başkanı Muzaffer Yanık ve Dernek başkan yardımcısı aynı zamanda Tulumtaş Mahalle Muhtarı olan Recai Özkan ‘’Başkanımızla beraber omuz omuza çalışacağız.Üst düzeydeki makamlardan da yardımlarını bekliyoruz. Biz buraya emin olarak geldik ve emin bir şekilde bu yolda yürüyeceğiz bu dernek hepimize hayırlı uğurlu olsun.’’dedi.

www.gazetegolhan.com

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.