Gölbaşı :
z     z
08 Ekim 2010, 22:24
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Düğünümüz/Açılışımız Var Dostlar...

Düğünümüz/Açılışımız  Var Dostlar...

Düğünümüz Var Dostlar…

 

   Gölbaşı’nda yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte düğün sayılarında da düşüşler oldu. İlçenin tanınmış simalarından oğlunu ya da kızını evlendirenlerin yanı sıra, bazı dernek açılışları da halen devam ediyor.

 

   Emmioğlu Restoran’ın sahibi Selami Emmioğlu’nun oğlu Sami ile Burcu 10 Ekim 2010 Pazar günü Emmioğlu Restoran’da yapılacak düğünle evlenecek. Meryem ve Erdoğan Acar’ın kızı olan Burcu ile Hüsne ve Selami Emmioğlu’nun oğlu olan Sami’ye yaşam boyu mutluluklar dileriz..

 

  Gölbaşıspor Kulubü Eski muhasibi Aydın Yılmaz’ın oğlu Akın ile Betül 9 Ekim 2010 Cumartesi günü Mahmatlı Köyü’nde Nişan merasimi, Pazar günü ise M.Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yapılacak düğünle evlenecek.

   Gülhan-Aydın Yılmaz’ın oğlu Akın ile Serpil ve Hasan Korkmaz’ın kızı Betül’e ömür boyu mutluluklar dileriz..

 

Gölbaşı Tulumtaş Mahallesi Yardımlaşma Dayanışma ve GÜzelliştirme Derneği’nin açılışı yapılacak. Tulumtaş Mahallesi Konağı’nda 9 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 11.00 de başlayacak açılışa herkes davet edildi. Dernek Başkanı Mustafa Yanık ile Mahalle Muhtarı Recai Özkan’ın organize ettiği dernek açılışında Seğmen ve çeşitli halk oyunları gösterisi, Yemek, Yerel Sanatçılar da konser verecek.

 

  Oğuz ile Neslihan’da 19 Eylül 2010 tarihinde Göl Mekan Restoran Düğün Salonu’nda yapılan muhteşem düğünle evlendi. Sevim ve Adem Tosunoğlu’nun kızı Neslihan ile Gösmağa ve Müfettin oğlu Oğuz’un 18 Eylül 2010 tarihinde Hacımuratlı Mahallesi ile Yunus Emre Kültür Merkezi’nde kına gecesi yapılırken, Pazar günü ise Göl Mekan Restoran’da düğünleri yapıldı.  Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

     Müteahhitliği bıraktıktan sonra resim sanatına kendini veren Sadık Kınıkoğlu'nun resim sergisi 12 Ekim 2010 Salı Günü  açılacak.  Resim sergisi Mithatpaşa Cad. No: 35 Kızılay adresinde bulunan TBMM Mustafa Necati Kültürevi'nde 12-17 Ekim 2010 tarihleri arasında  saat 10.00 ile 19.00 arasında gezilebilecek.   12 Ekim 2010  Salı günü saat 18.00 - 20.00 arasında kokteyl de verilecek.       Sadık Kınıkoğlu, Gerçekçi bir uslüpla yaptığı resimlerinde Türk kültür değerlerinin yağlıboya tablolarıyla gelecek kuşaklara aktarılmasını amaç ediniyor..

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.