Gölbaşı :
z     z
07 Ekim 2010, 18:34
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Gölbaşı'nda Yapıldı...

Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı Gölbaşı'nda Yapıldı...

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve işbirliği Komisyon Toplantısı, Vali Yardımcısı  Mustafa Tapsız’ın Başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Gölbaşı Kaymakamı  Raşit Zengin, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut'ile diğer kamu kurum temsilcilerinin   katılımıyla  75.yıl Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı.

       İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu; İldeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile Hayat Boyu Öğrenme alanında iş birliği ile koordinasyonu sağlamak ve etkinliklerini birlikte planlamak amacıyla düzenlenen toplantıya, Eğitim Müfettişleri Başkanı, İlköğretim, Ortaöğretim ve her türdeki Mesleki ve Teknik Ortaöğretim kurumlarını temsilen birer Müdür, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ve diğer resmi ve Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri katıldı.  

  

Toplantıdan sonra Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü  Kamil Aydoğan  ve beraberindeki Şube Müdürleri, Milli Eğitim yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut’a, yeni hizmet binasının faaliyete geçmesindeki katkılarından dolayı teşekkür eden heyet, Gölbaşı’nda bulunan okullarımızdaki eğitim öğretim etkinlikleri ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Buradan da Sevgi Çiçeği İlköğretim Okuluna geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kamil Aydoğan  ve beraberindeki heyet yeni okul binasını gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.