Gölbaşı :
z     z
06 Ekim 2010, 22:31
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Hamit Mermer'e Süpriz ziyaretçiler!

Hamit Mermer'e Süpriz ziyaretçiler!

Hamit Mermer’e Süpriz ziyaretçiler…

 

    Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Hamit Mermer’i vekaletan yaptığı başkanlık görevini tebrik etmek için dostları ziyaret ederek, başarılar diliyor. Ancak, en etkili ve şok yaşatıcı ziyaret ise yıllardan beri hiç görmediği ilkokul ögretmeni Hüdaverdi Aytekin oldu.

 

   1970-1975 yıllarında ilkokuldaki ögretmeni Hüdaverdi Aytekin  bugün örgencisi Hamit Mermer’i başkanlık makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

     Ögretmenini karşısında gören Hamit Mermer şaşkınlığını üzerinden kısa zamanda atarken, ellerinden öptüğü hocası ve misafirleriyle çocukluk anılarını tazeleyerek duygulu anlar yaşadı.

 

       Başkan vekili Hamit Mermer’i Halk Eğitim Eski Müdürü Ahmet Yılmaz, Terzi Yılmaz (Atılan), MHP İlçe Teşkilat Yöneticileri ile birlikte birçok vatandaş ziyaret ederek bugünde yalnız bırakmadı.

 

       Hamit Mermer, gelen ziyaretçilere Belediye’nin yapmış olduğu çalışmaları anlatarak, “Belediyemiz çalışıyor.” Diyerek mahallelerde yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarını açıkladı.

            Mermer, Yarın da başkanvekilliği görevini sürdürecek, Başkan Yakup Odabaşı Cuma günü göreve başlayacak.         Meclis Üyesi Mehmet Atak'ın da yanından ayrılmadığı, 4 günlük vekaletinde doğru dürüst yerinde oturmayan,   Hamit  Mermer'in  yarında zabıta ekipleri ile denetim yapacağı ögrenildi.       Diğer yandan,  Hamit Mermer; Hükümet Caddesi girişinde bulunan Aslan işhanı ile Sarar Mağazası arasındaki yaya yolunda  park ederek işgal eden araçların kaldırılacağı, sadece yayaların kullanabileceği şekilde düzenlenmesinin yapılması  talimatı verdiğini, uygulamanın yarın gerçekleşeceğini belirtti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.