Gölbaşı :
z     z
06 Ekim 2010, 22:11
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Halk Eğitim Müdürlüğü'nde Neler Oluyor! Oğuz Yücel Ne Yapıyor!

Halk Eğitim Müdürlüğü'nde Neler Oluyor! Oğuz Yücel Ne Yapıyor!

Halk Eğitim Müdürlüğü’nde Neler Oluyor!

 

   Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde Neler Oluyor.  Müdür Oğuz Yücel Neler Yapıyor!  Bir dönem AKP den Belediye Başkan Aday Adayı olan, Sporculuğu yanına, Sendikacılığa da soyunan Oğuz Yücel’in hedeflerinde neler var! Yıllardan beri Halk Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan son 2 yıldır da Halk Eğitim Müdürü olarak görev yapan Oğuz Yücel Nereye Koşuyor! Gazetemiz tüm bu soruların havada kalmayan yanıtlarını zaman içerisinde sizlerle paylaşacak. Şimdi, Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü’nde son 1 yıl içerisinde Neler Yapıldı!

 

    Kick Boks’çu oluşu ile sporculuk yönü,  2 aydan beri Eğitim Yöneticileri Sendikası Genel Başkanı olması ise Sosyal Yönü, AKP de 2009 yerel seçimlerinde Belediye Başkan aday adayı olmasıyla siyasetçi yönünün yanı sıra Halk Eğitim Merkez Müdürü olmasıyla da Eğitimcilik yönü ortaya çıkıyor.

                                                             

     Bu kadar aktif olan Oğuz Yücel Nereye Koşuyor! Hedefleri Nedir! Ne yapmak istiyor!

Sporculuk yönü, Siyasi Yönü ve Sosyal Yönünü de daha sonra  anlatacağımız Oğuz Yücel son 1 yıl içerisinde  Halk Eğitim Müdürlüğü Binasında  Bakalım Neler Yapmış...

    

    Halk Eğitim  Merkez Müdürlük Binası’nın çevre düzenlemesi yapıldı.  Yeni dolaplar alınarak arşivdeki dağınıklık ortadan kaldırıldı. Hırsızlığa karşı önlemler için zemin kat pencelerine demir pervazlar yapıldı. Bilgisayar sınıfının iç dekoru yenilendi.  Seramik Atölyesi düzenlendi. Bina dışına kameralar konularak 24 saat kayıt yapılması sağlandı. Okuma Yazma sınıfı iç dekorasyonu, Ögretmenler Odası iç dekorasyonu yenilendi. Çocuk Bakım ve Eğitim Odası tabanına laminat parke yaptırıldı. Anne Çocuk Eğitim Sınıfı yenilendi. Açık İlkögretim ve Lise Kitaplığı’na raflar konularak düzenlendi. Bilgisayar sınıfları ve Resim Atölyesi nin tabanlarına laminat parke yapıldı.  Bina girişlerine granit kaplaması yapıldı. Müdürlüğün arabası değiştirildi.

 

      Bazı çalışmalar yardımseverlerin katkılarıyla yapılırken, diğer çalışmalarda Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü bünyesinde yapıldı.

 

     Müdür Oğuz Yücel döneminde hangi yeni kurslar açıldı! çalışmaların ayrıntılarını  ve diğer konuların bilgilerini daha sonra gazetemizden okuyabilirsiniz!

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.