Gölbaşı :
z     z
03 Ekim 2010, 21:53
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Safiye Soyman MS Hastası Oğlu Harun'u evlendirdi...

Safiye Soyman MS Hastası Oğlu Harun’u evlendirdi…

 

     Ünlü Sanatçı Safiye Soyman'ın, MS hastası olan oğlu Harun Soyman ile Gönül Erdoğmuş Ankara Gölbaşı Mogan Gölü kıyısında bulunan Gölan Restoran’da yapılan düğünle  evlendi

 

     Davetlilerle yakından ilgilenen Safiye Soyman’ın mutluluğu gözlerinden okunurken, gözyaşlarına da hakim olamadı.  “Bunlar mutluluk gözyaşları” diyen Safiye Soyman ,”Bana anne diyen bir gelinim var. Oğlum hiç bu kadar mutlu olmamıştı.”dedi.

 

   MS hastası olan 30 yaşındaki oğlu Harun Soyman  30 yaşındaki  Gönül Erdoğmuş ile evleniyor. Karadeniz Ereğli’de emekli bir baba, ev kadını bir annenin kızı olan Gönül Erdoğmuş ev kızı olup, Ankara Çankaya’da Harun Soyman ile birlikte yaşayacak.

       Gölbaşı Gölan Restoran’da yapılan muhteşem düğünle evlenen oğul  Harun Soyman’a  düğün hediyesi olarak Çankaya'da lüks bir daire, Faik Öztürk ise çifte 2010 model Peugeot marka otomobil aldığı ögrenildi.

 

    Tekerlekli sandalye ile düğün salonuna gelen Harun Soyman’la dans eden Gönül Erdoğmuş’un mutluluğunu tüm davetliler paylaşırken, Anne Safiye Soyman gözyaşlarını tutamadı.  “Bunlar Mutluluk Gözyaşları” diyen Soyman, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına da teşekkür etti.  

 

   Safiye Soyman, "Oğlum Zonguldak'a tatile gittiğimizde aşık olduğu Gönül'le evlenmek istedi, biz de kızı istedik. Yüzündeki mutluluğa doktorlar bile hayret etti.”dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.