Gölbaşı :
z     z
03 Ekim 2010, 15:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşıspor Kulubü Sezonu Açtı... İlk Maçı Kendi Sahasında Şov Yaparak Kazandı. Çayyolu Spor'u Ezdi Geçti...Maçı 6-0 Kazandı...

    

      Gölbaşı Belediye Spor Kulubü Sezonu açtı. İlk Maçını kendi sahasında yapacak olan Gölbaşı Belediye Spor A Takımı ile birlikte altpıdan gelen genç takımlarda hazır bulundu. Sezon Açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük, Belediye Meclis Üyeleri Hamit Mermer, Ahmet Çelebi, Fatih Duruay, Yusuf Aksakal, MHP ilçe Başkanı Selçuk Dağdelener, CHP İlçe Başkanı Ercan Şimşek, İl Genel Meclis Üyesi Halil Yurtseven ile birlikte çok az sayıda sporsever katıldı.

     Açılışta koyun kesilerek yapılan açılışta, Mehmet Atak açılış konuşmasını yaptı.

 

      Gölbaşıspor Kulubü Başkanı Mehmet Atak, Gölbaşıspor Futbol A Takımının kesin şampiyon olacağını belirterek, birçok mesajlar verdi. Atak, şunları söyledi.

 

   “Amatör takımımızı Bu yıl ve gecelek yıl şampiyon yapmak bizim sözümüzdür. Futbol okulunun temellerini bu yaz mevsiminde  attık. Bildiğiniz gibi 600 yavrumuza eğitimini verdik.

   Orta vadedeki amaçlarımız, A Takımı  liğe çıkarmak, profesyonel yapılanmayı sağlamak, altyapıdan profesyonel futbolcular çıkarmaktır. Uzun vadedeki amaçlarımız çok amaçlı spor tesislerini inşa etmek, futbol okulundan, altyapıdan milli takım düzeyine sporcular yetiştirmek olacaktır. Bu amaçları belirlemek kolaydır, bu amaçlara  ulaşabilmek için planlı , programlı, sabırlı, sistematik hale gelebilmeli,   doğru adımlar atılmalıdır.

 Misyonumuz ise, bütün sporcularımızı bilgili, nitelikli, yeniliklere ve çağdaşlığa açık, özgüvenli  yetiştirmektir.

     Amatör takımımızı bu yıl ve gelecek yıl şampiyon yapmak bizim sözümüzdür. Futbol takımının temellerini bu yaz sezonunda attık bildiğiniz gibi,  600 yavrumuza eğitim verdik.  Yaz spor okullarını devamlı spor okulları haline dönüştüreceğiz. Önümüzdeki günlerde Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak bir protokolle basketbol takımımız olacaktır. Onun haricinde belediye başkanımızın verdiği talimatlar doğrultusunda basketbolun altyapısı, voleybolun altyapısı geliştirilecek. Güreş branşını da açacacğız.  Gölbaşı Belediye Spor olarak farklı, yetenekli, enerjik, çoşkulu, centilmen ve  üretken  olmalıyız. Eğer büyük başarılara imza atmak istiyorsak, büyük düşünmek , büyük hareket etmek zorundayız. Bu anlamda hiç kimse sevgili gençler,   başarı  merdivenlerini  elleri cebinde çıkmamıştır.

 başarılı olunduğu da çıkmamıştır. Çalışmak ve gayret sporcularımızdan, destek bizlerden ve idarecilerden Gölbaşı halkından…Allah yolunuzu açık etsin.”dedi

 

    Protokol üyeleri yeni sezonda Gölbaşı Spor Kulubü takımları için  başarı diledi.

    Gölbaşı Spor A Takımı bugün ilk maçını kendi sahasında Çayyolu Spor ile yaparak 6-0 kazandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.