Gölbaşı :
z     z
30 Eylül 2010, 14:41
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Devlet Hastanesi'den Şikayet Yok!

Hastane’den Şikayet Yok!

 

    Gölbaşı Havsak Devlet Hastanesi’nin her ay yapılan  Hasta Hakları Toplantısı’na değerlendirilecek herhangi bir şikayet ulaşmadı.

    

Her ay toplanılarak hastane ve polikliniklere gelen hastaların  personel, tedavi ve diğer genel hizmetlerden şikayetlerinin  değerlendirildiği  Hasta Hakları Kurulu'na bu ayda herhangi bir şikayet ulaşmadı.

 

       Şikayet olmayışı hastaların hastane ve poliklinik hizmetlerinden memnun olduğu yönünde yorumlandı.

      Hasta Hakları Kurulu’nda 1 Hastane Temsilci, 1 İl Genel Meclis Üyesi, 1 Sendika Temsilcisi ile 1Halk Temsilcisi bulunuyor.

       Kurulda İl Genel Meclis Üyelerinden  Selim Kaymak görev yapıyor.  Yaklaşık 6 aydan beri hastane hizmetleri konusunda herhangi bir şikayet gelmediğini belirten Selim Kaymak şunları söyledi. “ Gölbaşı Havsak Devlet Hastanesi’nde de her ay Hasta Hakları Kurulu toplanıyor. Bugüne kadar herhangi bir şikayet gelmedi. Vatandaşlar, hastane ve polikliniklerde bulunan şikayet kutusuna da şikayetlerini yazabiliyor.  Gelen şikayetler 4 kişilik kurulda değerlendirilerek  rapor hazırlanıyor, bu rapor Valilik ve Bakanlık birimlerindeki hasta hakları ile ilgili bölüme gönderilerek gereği yapılıyor. Bu ay herhangi bir şikayet yok. 6 aydan beri herhangi bir şikayette kurulumuza gelmedi.”dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.