Gölbaşı :
z     z
28 Eylül 2010, 14:39
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılılar, Feridun Boz'u Mutlu Gününde Yalnız Bırakmadı

Gölbaşılılar, Feridun Boz’u Mutlu Gününde Yalnız Bırakmadı

 

 

   Gölbaşı’nda 7 yıl  (1987-1994) İlçe Emniyet Müdürlüğü yapan Trabzon İl Emniyet Müdürü Feridun Boz’un Avukat olan Oğlu Burak ile yine Avukat olan Didem İstanbul’da Polisevi’nde muhteşem düğünle evlendi.

 

       Trabzon Emniyet Müdürü Feridun Boz’un oğlu Burak ile Didem’im düğününe Birçok Vali, İl ve İlçe Emniyet Müdürleri olmak üzere Gölbaşılılarda davetliydi.

    

        Muhteşem Dügünün yapıldığı gece de Feridun Boz davetlilerle tek tek ilgilenirken, Gölbaşı’ndan gelenlere de yine ilgisini esirgemedi.

       

        Gölbaşı’ndan düğüne gidenler arasında, Gölbaşı Eski Esnaflar Odası Başkanı Hulusi Gürpınar, Belediye Meclis Üyesi Nazım Kaşkatepe, Fehmi Koç, Dr.Şerafettin Tombuloğlu Lisesi Müdürü Hilmi Ulubey, Emekli Polis Hüseyin Ekiz, Fikret Özer, Remzi Kurt, Nevit Bilgin, Kürşat Özsayıldı, Behsat Kara, Merzifon Emniyet Müdürü İlyas Aktaş, Pembe Köşk Düğün Salonları sahibi Bekir Yılmaz gibi birçok isim katıldı. Gölbaşı’nın bıçakcısı Turhan Tuncay’da sevgi çiçeği işlemeli süs bıçağı hediye gönderdi.

 

       Gölbaşılıların gelmesinden çok mutlu olan Feridun Boz, “Gölbaşı’nın bende anısı çok. Gölbaşı’nda uzun yıllar görev yaptım. Görevimizi yaparken,  Beraber futbolda oynadık, beraber çevre etkinlikleri de yaptık. Güzel anılarımız var.”dedi.

 

    Gölbaşı Gazetesi ve www.golbasigazetesi.com olarak Burak ve Didem çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.