Gölbaşı :
z     z
28 Eylül 2010, 13:58
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Ahiboz Hizmet Binası Açıldı.

Ahiboz Hizmet Binası Açıldı.

 

 

      Gölbaşı Belediyesi 5. Hizmet Bürosu’nu Ahiboz Mahallesi’nde açtı. Ankara’nın en büyük yüzölçümüne sahip olan Gölbaşı’nın her bölgesine hizmet verebilmek için irtibat büroları açan Gölbaşı Belediyesi Ahiboz Mahallesi’nde araç ve makine parkınında hazır bulunduğu hizmet bürosunu açtı.

 

       Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı; Gölbaşı’mız Ankara’nın en büyük yüzölçümüne sahip olan ilçelerimizden birisidir. Büyük ilçe demek büyük hizmet demektir. Bizde yeni bağlanan mahallerimize daha hızlı, daha iyi hizmet verebilmek için Ahiboz Mahallemize hizmet binamızı açtık.”dedi  

 

     Daha önceleri Belde olarak hizmet veren Karaali, Karagedik, Selametli, Bezirhane ve Oyaca mahallesine hizmet büroları açılmıştı.

        Gölbaşı Belediyesi,  Fen İşleri Müdürlüğü Ahiboz mahallesine Ek Hizmet binasını açtı. Hizmete açılan Fen İşleri Müdürlüğü Ahiboz Ek Hizmet binasında 33 personel 4 adet kepçe, 3 adet kamyon, 3 adet greyder, 5 adet çöp kamyonu 2 adet binek araç ve birçok hizmet makinesi ile bölgede bulunan mahallere daha hızlı daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına başladı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.