Gölbaşı :
z     z
18 Eylül 2010, 20:56
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gençler Birliği Spor Futbol Sahamızı Kullanacak...

 GENÇLERBİRLİĞİ FUTBOL SAHAMIZA ORTAK OLDU...İLK MAÇINI OYNADI...

  

       Gölbaşı Spor Kulübü'nün başında olan Mehmet Atak, Gençler Birliği ile anlaşma yaptı. Anlaşmaya göre Gençlerbirliği Akademik Grubu'ndaki maçlarını Gölbaşı Spor Sahasında oynayacak. Mehmet Atak, Gençler Birliği Spor ile hangi şartlarda anlaşma yapıldığını basın toplantısıyla daha sonra açıklayacak.

   Gençlerbirliği İlk Maçını bugün Bolu Spor ile oynadı.

 

    Gençlerbirliği ilk maçını  Gölbaşı Spor sahasında Bolu spor ile yaptı.

 

    Gençler Birliği ve Bolu spor U-14 futbol takımı Gölbaşı Spor sahasında ilk maçlarını yaptı.

    İlk yarısı 2-0 Bolu spor’un  üstünlüğü ile kapanan maçın ikinci yarısında Gençlerbirliği  daha istekli ve takım oyununa döndü.     Beş dakika içerisinde  iki gol atarak eşitliği sağladı. Maçın 75 dakikasında galibiyet golüne ulaşan Gençler Birliği'nden  bir oyuncu çift sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı .Son 15 dakika yı  10 kişi tamamlayan Gençlerbirliği maçı 3-2 kazanmayı başardı. Bolu spor U-14  futbol takımı Eskişehir'deki Türkiye elemelerinde Gölbaşı spor U-13 futbol takımını 4-0 yenerek elemişlerdi.

 

Stad’ta  de taraftar coşkusu

 

Gençler Birliği –Bolu spor U-14 futbol takımını izlemeye gelen taraftarlar bol gollü bir maç seyretti. Futbol severler U-14  futbol takımın maçlarını ilgiyle izledi.Her iki takım taraftarı goller atıldıkça alkışla  takımlarına destek verdi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.