Gölbaşı :
z     z
12 Eylül 2010, 09:35
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

EVET mi HAYIR mı - Oylar Kullanılmaya Başladı...

EVET’ mi – HAYIR mı…OYLAR KULLANILIYOR…

 

 

    Türkiye genelinde olduğu gibi Gölbaşı’nda da Anayasa Değişikliği konusundaki referandum için vatandaşlar oy kullanmaya başladı.

       Sabah saatlerinde oy kullanmada yoğunluk olmadığı gözlendi.  Okullarda kullanılan oylar için parti temsilcileride hareketliydi. İnönü ve Şahin Sevin İlkögretim Okulu’nda  AKP lilerin ve CHP lilerin tam kadro seferber olduğu gözlendi. İlçe Başkanları Ramazan Şimşek ve Ercan Şimşek sandık görevlilerinin yanına ugrayarak kolay gelsin dileklerinde bulundu. AKP-MHP CHP  li Meclis Üyelerinin  de  okullar da görevli olduğu görüldü.

 

    Gölbaşı’nda Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer.  Devlet Bakanı ve AKP Genel Başkan  Yardımcısı Abdulkadir Aksu,  Maliye Bakanı  Mehmet Şimşek,  Eski TBMM Başkan Vekili Ömer İzgi, Anayasa Eski Başkanı Mustafa Bumin’de oyunu  Gölbaşı'nda  kullanacak.

 

     Gölbaşı’ndaki oyların dağılımı nasıl olacak?  Kim EVET- Kim HAYIR dedi? Hangi Meclis Üyeleri  ve İlçe Başkanları Gölbaşı’nda Oy Kullanamıyor?  Referandum Sonuçları için kim ne dedi? Tüm gelişmeler www.golbasigazetesi.com da

   

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.