Gölbaşı :
z     z
03 Eylül 2010, 21:21
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Odabaşı Projelerini Tanıtıyor!

    BAŞKAN ODABAŞI BUGÜN MUHTARLIK BİNASI TEMELİNİ  ATTI..      Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı seçimlerden önce söz verdiği projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.Bu projelerden biri olan her mahalleye Sosyal tesis projesi ilk olarak örencik mahallesinde uygulanmaya başlandı. Sosyal tesis ve Muhtarlık binasının temel atma töreni, Başkan Odabaşı'nın örencik halkı ile birlikte gerçekleştirildi.     250 m2 lik kapalı alan, mutfak, çok amaçlı salon, muhtarlık hizmet bürosu ve mahalle halkının cenaze, düğün gibi özel günlerde kullanabileceği sosyal donatıları olan projenin temeli kurban kesilerek atıldı. 

    8 Mahallede hiç kullanılmaz harabe yapıya sahip olan yerlerin bakım onarımını yaparak köy konağı olarak kullanılmak üzere vatandaşın hizmetine sunmaya hazırlanan Başkan Odabaşı,  bu gün de Örencik Mahallesinde köy konağı yapımı için temel attı. Köy konağı temelinde konuşan Başkan Odabaşı Belediyenin şuan ki durumundan bahsetti.
  BAŞKAN ODABAŞI, MAHALLEDEKİ HİZMETLERİ YERİNDE İNCELEDİ..       Gölbaşı Belediyesi bünyesinde yaz döneminde yürütülen hizmetleri yerinde incelemek, halkın görüş ve önerilerini almak için basın mensuplarıyla mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde görmek için gezdi. Düzenlenen Basın Gezisine Belediye Başkanı Yakup odabaşı ,Fen işlerİ müdürü ,Park ve Bahçeler Müdürü bazı birim müdürleri ve yerel gazeteciler katıldı.

    Belediye bünyesinde Haymana yolu istikametinde bulunan Mahallelerde yürütülen beton parke çalışmaları,kaldırım çalışmaları,köy konakları,mahalle muhtarlıkları ve mahalleler arası yol çalışmalarını yerinde incelemek için basın mensuplarıyla birlikte çalışma sahalarını dolaşarak Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlükleri tarafından bugüne kadar yapılan hizmetler hakkında basın mensupları bilgilendirildi   GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR...

Gölbaşı belediye spor Amatör futbol takımı 2010-2011 sezonu hazırlıklarına başladı. Geçen yılki takıma yeni transferlerle takviye yapan gölbaşı spor antremanlar başladı. Gölbaşı belediye stadyumunda her gün çift antremanla ve özel maçlarla yeni sezona hazırlanıyor. Bu hafta süper amatör liginden TKİ spor ile hazırlık maçı yaptı. Hazırlık maçında iki takımla sahaya çıkan Gölbaşı spor takımı güzel futbol ile taraftarın beğenisini kazandı.   (Belediye Basın Bürosu haberlerinden derlenmiştir )

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.